Technológie

Orange Slovensko sa rozhodol pre Vioxas-Orca pre technológiu DRM – Digital TV Europe

Orange Slovensko si do ponuky svojej Android TV vybral Viaccess-Orca (VO).

Operačný systém využíva DRM riešenia VO, ktoré spoločnosti Orange Slovensko poskytujú riešenia pre zabezpečenie obsahu a zabezpečenie pre správu viacerých DRM pre uľahčenie OTT streamingu a IPTV služieb.

DRM VO obsahuje robustných bezpečnostných agentov integrovaných s STB s operačným systémom Android TV. Podporuje technológie DRM vrátane Microsoft Flaredi, Apple Fairplay, Google Whitewine a vlastnú technológiu DRM od VO.

Martin Ledner, servisné stránky a produktový manažér Orange Slovensko, povedal: „Uvedenie Android TV zlepšuje zážitok z TV pre našich predplatiteľov. Obsah, ktorý poskytujeme, však musí byť dobre chránený. Riešenia DRM spoločnosti VO sú zabudované do našej hlavnej stanice a úrovne STB, aby sa zabezpečila komplexná bezpečnosť. Riešenia DRM od VO splnili prísne hodnotenia v odvetví, čo nám dáva istotu, že náš obsah je bezpečný, aj keď sa krádeže naďalej vyvíjajú.

Pierre-Alexandre Bidard, viceprezident pre partnerstvo a riadenie bezpečnostných produktov Viaccess-Orca, povedal: „Orange Slovensko má cennú povesť, pretože prevádzkuje celoštátnu sieť pre 99 % slovenskej populácie a sme radi, že môžeme jeho televíznu ponuku posúvať ďalej. Ukončené riešenia DRM chránia služby IPTV a OTT s možnosťami nasadenia v areáli a v cloude, vďaka čomu sú flexibilné, škálovateľné a odolné voči budúcnosti.

READ  X4: Základy idú na Zem s dnešnou kolískou ľudskej expanzie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close