Technológie

Orkovia musia zomrieť! Steam sme predstavili o rok neskôr na 3 Stadia

Pokračovanie zábavnej série tower defense Orkovia musia zomrieť! 3 Spustený na štadióne Stadia minulé leto, teraz bol však rozbitý na iných platformách. Vďaka všetkým aktualizáciám po vydaní, ktoré boli v minulom roku urobené, hra dnes zasiahla paru. Robot Entertainment predvádza všetky svoje orkové lietajúce pasce, družstvá a miniatúrne kúzelné bitky vo svojom novom traileri.

Orcs Must Die 3 je rovnaký stroj na čarovanie s groteskou, aký poznáte z ich minulých hier. Robot Entertainment hovorí za všetko skvele. To všetko nájdete tu v novom traileri:

Okrem nového príbehu, ktorý prichádza 20 rokov potom, čo boli orkovia nútení zomrieť! 2, budete hrať aj v ich nových bojových scénach. „Čelte veľkým silám orkov mimo bojísk obklopujúcich hrady,“ hovorí RE. „Zmierni stovky silných vĺn škriatkov, kým budeš môcť rozdelenie zavesiť na steny.“ Budete mať tiež veľké pasce v podobe vojnových guľových zbraní.

Nové vydanie Steam pre Orcs 3 obsahuje všetky upgrady a aktualizácie, ktoré prišli minulý rok. To zahŕňa rozšírenie jej drastických krokov, hovorí Robot Entertainment. Plánujú tiež priniesť ďalšie DLC.

Bohužiaľ, OMD3 nemá krížnu hru, Hovorí Robot Entertainment. „Nemáme okamžité plány na implementáciu krížovej hry, ale to je niečo, čo môžeme v budúcnosti zvážiť.“ Miestna spolupráca nie je podporovaná, takže toto je online a jediný web.

Vidíte, že orkovia musia zomrieť! 3 viac V pare Za 23,79 / 29,99 dolárov. Je k dispozícii aj v krabiciach pre PS4, PS5 a Xbox.

READ  Toto sú novinky, ktoré možno očakávať v novej veľkej aktualizácii systému Windows 10

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close