Technológie

Overwatch 2 sa ešte len musí prepnúť, ale Blizzard musí urobiť „nejaké kompromisy“

© Blizzard

Od príchodu systému v roku 2017 to bol pre vývojárov ťažký boj s odosielaním novej generácie titulov na Switch.

Videli sme niekoľko „nemožných“ portov Zaklínač3 A Katastrofa„Štúdiá musia byť vážne, aby sa prebudili k niektorým hrám a používali hybridný hardvér spoločnosti Nintendo. Keď to príde Overwatch 2 Nebolo by to prekvapivo iné. Zároveň Piaty rok Reddit A.M.A. Koncom mája sa s tímom Overwatch objavili obavy z redizajnu prepínača pripravovaného vydania a z toho, či vyjde.

V reakcii na to technický riaditeľ Blizzardu John Laughlor uznal, že verzia Switch sa ukazuje ako „mierne náročnejšia“ ako ostatné a že „prinajmenšom obsahuje niektoré“, aby sa hra dostala do systému. Celá výmena je tu:

Otázka: Niektoré zmeny a nové funkcie hry Overwatch 2 sú neuveriteľné, t. J. Viac detailov, nový spôsob upratovania očí a vlasov, a zvlášť si pamätám z gameplay traileru a Rio Mission, obrovskej nulovej poľnej lode na oblohe. Teraz sa všetky tieto zmeny zdajú úžasné, ale ako hráč s prechodom sa začínam obávať, že prechod zostane rovnaký [not] Tieto aktualizácie je možné riešiť. PvP pravdepodobne beží hladko (iba 9 hrdinov na obrazovke, jeden pop, s prechodom 5v5). Či už bude hra ešte vydaná na Nintendo Switch a ak áno, aké kompromisy je potrebné urobiť (predpokladám, že budú hlavne na PVE.

Odpoveď vývojára: Pretože sa hardvér od uvedenia Overwatch vylepšil, rozširujeme motor OW2 o pokročilejšie funkcie. Usilovne však pracujeme na tom, aby sme zabezpečili, že všetky naše stránky získajú čo najlepšie skúsenosti aj v PvE. Prepnutie je o niečo náročnejšie ako niektoré a musíme v ňom urobiť určité kompromisy. Z tohto dôvodu tam niektoré špičkové vizuálne vylepšenia nenájdete. Zameriavame sa na to, aby všetky aspekty hry boli na prvom mieste a potom ju vysvetlíme s čo najväčším počtom ďalších funkcií.

Našťastie pre prepínač sa potvrdzuje, že Overwatch 2 beží na rovnakom (ale vylepšenom) motore ako pôvodné vydanie – teda už tu máme minimálne Niektoré Myšlienka, aké by malo byť pokračovanie. Toto umožní hráčom celý priebeh Obe hry hrajú PVP režimy navzájom.

Zároveň – sme zvedaví, ako to je Ostatné Pokiaľ je Switch tou najnáročnejšou hrou, potom bude mať jej pokračovanie funkcie. Výkon je skvelým bodom na rozhovor, pôvodný titul sa pohybuje okolo 30 snímok za sekundu – mnohí by tvrdili, že to pre konkurenčného strelca nestačí. Vypnite to, to je všetko Krížové hry sú teraz povolené.

Čo si myslíš o výrobe produktu Blizzard, vrátane získania Overwatch 2 a jeho spustenia na prepínači? Je to hra, ktorú chcete hrať na tomto konkrétnom počítači? Zanechajte komentár nižšie.

READ  Došla im trpezlivosť? Huawei pripravuje mobilný telefón s novým systémom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close