Technológie

Ovládnite Addison Leaks Dream Minecraft Server »Doc Sport

Addison Ray je populárna diktátorka, ktorej sláva pochádza z tanečných pohybov. Predtým sa pokúsila vstúpiť do hernej / streamovacej komunity a mala niekoľko vážnych neúspechov, ktoré zrejme len málo motivovali k hraniu s populárnymi streamermi.

Počas prenosu Ray videl hangout na verejnom kanáli Dream SMP Discord. Nebola pravidelným hosťom na serveri, a tak si položila otázku, prečo tam bola. Fanúšikovia boli rýchli s mnohými špekuláciami, väčšina poukazovala na spoluprácu s Minecraft Streamers, po našej ceste s ním na juh. Reakcia fanúšikov ani zďaleka neskončila, väčšina z nich brala jeho prítomnosť na ľahkú váhu a nebola si istá, či budú hrať so svojimi obľúbenými streamermi.

Addison Ray neuviedol veľa podrobností o svojej účasti, ale ignoroval Dominitino volanie predtým, ako ho nazval „d * ckh * reklamou“. Tommy neočakával, že sa jeho stream zmení, ale ak sa k nim Ray v budúcnosti pripojí, mohlo by to na Twitch / YouTube priviesť množstvo fanúšikov od Dictoc, čo pomôže obom webom vzájomne podporovať ich vývoj.

Mnoho ľudí považuje hry za super, takže už od svojej podstaty každý chce mať podiel na sláve, ktorú prináša. Má obrovské neefektívne trhy, ktoré môžu priviesť sledovateľov aj k niekomu ako Addison Ray, ktorý má viac ako 75 miliónov sledovateľov na Dictoc a 34 miliónov na Instagrame.

READ  IPhone 12 Pro dostal dlho očakávanú funkciu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close