Svet

Pakistanec sa pokúsil rozbiť okno, udieral päsťou do sedadiel v lietadle, deportovaný | Pozri

Rozruch vypukol vo vzduchu počas letu Pešávar-Dubaj, keď cestujúci začal biť päsťami do sedadiel a kopať do okna lietadla, čo spôsobilo veľa nepríjemností ostatným cestujúcim.

Video začína tým, že člen letovej posádky sprevádza pasažiera, ktorý spal na sedadle v uličke.

Cestujúci Pakistanskej medzinárodnej leteckej spoločnosti (PIA) bol deportovaný po tom, čo začal biť päsťami do sedadiel a kopať do okna lietadla, čím spôsobil svojim spolucestujúcim veľa problémov. Video z incidentu sa stáva virálnym.

Podľa Dawn pasažier cestoval 14. septembra letom Pešávar-Dubaj PK-283. Po odštartovaní letu požiadal letovú posádku, aby ho dostala z lietadla, informovala Dawn.

Video ukazuje, ako sa letová posádka snažila muža upokojiť, keďže sa správal nevyspytateľne. Podľa člena posádky vo virálnom videu si cestujúci odstránil svoje veci, ľahol si na uličku blokujúcu priechod a vo vnútri lietadla začal dávať azaan (islamskú výzvu k verejnej modlitbe).

Podľa ARY News cestujúci udieral a kopal do sedadiel a potom si ľahol na zem. Napadol aj letušky, keď sa ho snažili zadržať. Poškodené boli údajne aj okenice.

Po boji bol pasažier pripútaný k sedadlu podľa zákona o letectve, informovala Dawn.

Keď lietadlo pristálo v Dubaji, pasažier bol zadržaný a neskôr deportovaný do Pakistanu. Podľa ARY News teraz PIA zaradila cestujúceho na čiernu listinu.

— Končí —

READ  Keňa sľubuje spoluprácu so Somalilandom - Nairobi News

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close