Zábava

Panely „Toto sme my“, „The Comeback“, „Thirtysomething“ pridané na ATX TV Festival

„Toto sme my“ prichádza do Austinu. Bolo ohlásené ďalšie kolo panelov televízneho festivalu ATX, ktoré zahŕňa diskusiu „Toto sme my“, „The Comeback“ Lisy Kudrow a stretnutie „Tridsaťjeden“.

Prezidentka NBC Entertainment Jennifer Salke sa pripojí k tvorcovi „This Is Us“ Danovi Fogelmanovi, výkonnému producentovi Kenovi Olinovi a hviezdam Mila Ventimiglia a Mandy Moore v tíme o najväčšom úspešnom príbehu televíznej sezóny 2016-17, ktorý sa nedávno stal vzácnym hitom. Polročné obnovenie.

Viac od Variety

Pokiaľ ide o stretnutie, medzi členov obsadenia „Thirtysomething“ patria Ken Olin, Patricia Wedick, Peter Horton, Melanie Marron, Timothy Busfield a David Glennon – mnohí z nich režírovali a režírovali epizódy seriálu, keď sa vysielal. V priebehu rokov vytvorte viacero sérií – spojte sa pri príležitosti 30. výročia tejto série.

„The Comeback“ od Lisy Kudrow sa tiež dočkalo opätovného stretnutia. spolutvorkyňa, výkonná producentka a hviezda Lisa Kudrow získala ocenenie Emmy za hlavnú úlohu Valerie Cherish; spolutvorca a výkonný producent Michael Patrick King; člen obsadenia a výkonný producent Dan Bugadinsky; A členka obsadenia Laura Silverman sa pripojí k panelu. (Ďalšie podrobnosti o obsadení budú oznámené neskôr.)

Prvá členka obsadenia June Diane Raphael sa pripojí k špeciálnemu hosťujúcemu obsadeniu a prečíta si jej nevyrobený pilotný diel „The Housewives“, ktorý napísala spolu s Caseym Wilsonom. Raphael, ktorý v súčasnosti účinkuje v „Grace and Frankie“, sa pripojí k spolutvorkyni/výkonnej producentke Marte Kaufman a producentom Hannah KS Kantor a Robbiemu Rowe Dolin z OK Goodnight v už skôr oznámenom rozhovore s kreatívnym tímom, ktorý stojí za šou.

Fox bude mať v máji premiéru dvoch pilotných dielov vo svojich prequeloch.

Udalosti ohlásené v piatok sa pripájajú k už plnému zoznamu, ktorý zahŕňa opätovné stretnutie „Alias“, zrušené panely Too Soon „The Black Donnellys“ a „The Middleman“ a tak ďalej.

READ  S povrchovým testovaním pomáhali aj známi Slováci: Herec, spevák ... Z tampónu vám môže urobiť aj obľúbený komik!

ATX TV Festival sa bude konať 8. až 11. júna v Austine v Texase.

Odroda Najlepšie

Prihlásiť Se Odrodový bulletin. Sledujte nás pre najnovšie správy Facebook, TwitterA Instagram.

Kliknite sem a prečítajte si celý článok.

Pôvodne zverejnené

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close