Svet

Pár bol odhodený z lietadla, pretože ich dvojročná dcéra odmietla závoj: matka nedokázala potlačiť slzy

Orbanovci a ich dvojročná dcéra Edeline odleteli z amerického Colorada do New Jersey. Dievčatko však závoj nemalo a rodičia sa ho snažili obliecť. Eliz s plačom uviedla, že na žiadosť zamestnanca musia opustiť palubu. „Budem ťa musieť požiadať, aby si si vzal veci a opustil lietadlo.“ informoval ich. Otec dieťaťa argumentoval tým, že dcéra nechce závoj a priloží si ho k tvári. „Je mi to ľúto, pane. Dal som vám príležitosť. Musím vás požiadať, aby ste vystúpili z lietadla.“ povedal pracovník.

Tomu sa počas jazdy vyvarujte! V opačnom prípade vám hrozí vyššie riziko uzavretia zmluvy s CORONAVIRUSOM

Elizino video potom ukazuje, ako berú veci a odchádzajú z paluby. Ich batožina vrátane autosedačky však zostala v lietadle smerujúcom do New Jersey. „Sedadlo nášho dieťaťa je v lietadle. Ako pôjdeme domov?“ Spýtal sa Orban. Rodina žije asi dve hodiny od letiska. Eliz povedala, že zatiaľ nemali so závojom svojej dcéry v lietadle problém. „S Edeline sme bez problémov leteli štyrikrát počas pandémie.“

Orban pripomenul odporúčanie Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) nosiť rúška od piatich rokov. Americké centrum pre kontrolu a prevenciu (CDC) však odporúča, aby boli horné a dolné dýchacie cesty pre deti po dvoch rokoch zakryté.

„Zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov a zákazníkov je našou najvyššou prioritou. Preto máme viacvrstvový súbor zásad vrátane riadenia mimo riadenia, ktoré zakrývajú všetci, ktorí sú na palube starší ako dva roky. Tieto postupy sú podporované Pokyny CDC. “ napísal v stanovisku United Airlines, cez ktoré dvojica cestovala. „Vyšetrujeme tento incident a nadviazali sme kontakt s rodinou. Vrátili sme tiež peniaze za jej lístky, autosedačku a tašky,“ pridaná spoločnosťou.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close