Pasilashvili – Kovalik Live Streaming & Predpoveď na 2021 Sardegna Open

Nicholas Basilashvili - Benoit Pier Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Svetová jednotka č. 37 Nikolos Basilašvili bude v stredu 7. apríla v druhom kole 2021 Sardekna Open čeliť kvalifikácii Slovenska Josephovi Kovalikovi. Tipy tu.

2021 Chcete vidieť živé vysielanie online na Sardinii?

• Pre fanúšikov tenisu Veľká Británia, Európa, Austrália & Inde Ak sa chcete pozerať na ATP a WTA tenis naživo, choďte na bet365> Tenis> Živé vysielanie *.
  • Získajte všetky ďalšie možnosti priameho prenosu Sardekna Open 2021 tu

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Prejdite na adresu Nicholas Basilashvili v. Joseph Kovalik

Aj keď títo dvaja nikdy nehrali na najvyššej úrovni, čelili vyrovnaniu v kole Challenger v roku 2016, keď Basilashvili Kovalik doviedol tím k víťazstvu v troch setoch a postúpil do finále turnaja. Zhodou okolností sa tento zápas hral aj na antuke.

Prečítajte si aj toto:

Basilašvili dúfa, že prekoná antukový rekord v roku 2020

Pravdupovediac, nejde len o hlinu. Basilashvili sa minulú sezónu usilovne snažil ísť a kombináciou všetkých súťaží vrátane exhibícií dokázal Basilashvili v celej sezóne zaznamenať iba štyri víťazstvá so 16 prehrami.

Preto bola jeho bilancia 0-4 na antuke, ktorá zahŕňala štyri prehry v prvom kole na Kidsbuhel Open, Italian Masters, Hamburg Open a French Open, súčasťou problému väčšieho formátu, ktorému čelil, nielen v súvislosti s antukou.

Dalo by sa povedať, že s istotou, pretože rok predtým Basilashvili asistoval v semifinále na Lyon Open na antuke a potom vyhral aj titul na Hamburg Open.

Gruzínsky hráč číslo jeden nemal v tejto sezóne skvelé začiatky, keď prijal porážku v piatich zo svojich prvých siedmich zápasov, zdá sa však, že ATP prišla v Dauhá, kde zvíťazila nad Rogerom Federerom a Taylorom Fritzom, zlomovým bodom. A Felix Agar-aliasim.

READ  Canal + chráni Premier League, ale LFP front - Digitálna televízia v problémoch v Európe

Všetko bola udalosť, ktorá za ním klikla. Dúfa, že tento druh rytmu znova nájde.

Nedostatok nahrádza kovalická súprava

Kovalik, ktorý figuruje proti kolegovi Sumitovi Nagalovi, sa v jednom okamihu vrátil z brejku, ale akoby zaostával za setom, smeroval k východu.

Slovenská odveta prišla v druhom sete, keď Kovalik išiel do prestávky, v sete remizoval päť gemov po sebe a celkovo šesť gemov.

Na treťom mieste si Kovalik vzal ďalšiu predčasnú pauzu a v ôsmom zápase mal v Nagalových službách dva mečbaly. Keď ich chýbal, musel si vo vlastnej službe uchrániť tri body zlomu, kým zavŕšil víťazstvo v získanom štvrtom mečbale.

Kovalik, ktorý bol rozohrávačom na C ோ rdoba Open začiatkom tohto roka, bude nasledovať.

Basilashvili v Kovalic Predpoveď a tip

Je zaujímavé, že Basilashvili a Kovalik obaja začínajú 10/11, aby to vyhrali. Musíme ísť s Gruzíncom, že jeho rekord na antuke nie je taký zlý. Pridajte k jeho najnovšej podobe a vidíme tuhú zmes.

Tip: Basilashvili vyhrať: 10/11 (bet365)

2021 Sardegna Open sa bude hrať od 5. do 11. apríla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.