Technológie

Paysafe umožňuje zákazníkom spoločnosti Microsoft platby v hotovosti online

Londýn – (Obchodný drôt) – Popredná integrovaná platobná platforma POSOF dnes oznámila rozšírenie svojho dlhoročného vzťahu so spoločnosťou Microsoft, v rámci ktorej technologická spoločnosť Microsoft ponúkne možnosti platby v hotovosti online miliónom zákazníkov. Krajiny v celej Európe.

Paysafecard, dostupná vo viac ako 50 krajinách s predajnou sieťou viac ako 650 000 bodov, umožňuje spotrebiteľom použiť peniaze na online nákup tovaru a služieb. Platobné transakcie sa uskutočňujú ľahko a bezpečne pomocou 16-ciferného kódu. K dispozícii je tiež možnosť prepojiť kreditné zostatky so spotrebiteľmi prostredníctvom online účtu „My PassFacard“. Citlivé finančné údaje, ako sú údaje o bankovom účte alebo kreditnej karte, sa nevyžadujú.

Spolupráca medzi spoločnosťami Microsoft a Microsoft integruje BoseFact ako možnosť platby za jednotlivé nákupy digitálnych spotrebných produktov dostupných prostredníctvom Microsoft Store a Xbox.com, ktoré sú teraz k dispozícii v nasledujúcich 22 krajinách: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Dánsko, Nemecko, Fínsko, , Taliansko, Luxembursko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a Spojené kráľovstvo. Začiatkom roku 2021 budú do hernej konzoly Xbox pridané ďalšie krajiny, ktoré sa dajú kúpiť, a rozšíria sa možnosti platby ako možnosti platby.

Uda M ல்ல ller, generálna riaditeľka spoločnosti Paysafecard, uviedla: „Spolupráca s technologickou spoločnosťou, ako je Microsoft, umožňuje širokej škále hardvérových a softvérových produktov, ako je tento, osloviť novú zákaznícku základňu, ktorú denne využívajú milióny ľudí, a pre spoločnosť Microsoft môže toto jednoduché riešenie eCash využívať ako užívateľsky príjemnú možnosť platby. Robí to prístupnejším.

Trevor Nice, hlavný riaditeľ pre platby v spoločnosti Microsoft, sa k partnerstvu vyjadril: „Sme hrdí na to, že máme prístup k svetu online nakupovania pre zákazníkov založených na peniazoch, s riešením, ktoré je spoľahlivé, ľahké a bezpečné. Ponuka platobného riešenia eCash spoločnosti Paysafe miliónom našich zákazníkov, ktorí nakupujú naše produkty online, je pre nás logickým ďalším krokom. “

READ  Facebook pridáva upozornenia na články z koronavírusu a odstraňuje nezmysly

Informácie o karte Paysafecard

paysafecard, líder na trhu v oblasti platobných riešení eCash, bola založená v roku 2000 a ústredie má vo Viedni. paysafecard je súčasťou medzinárodnej skupiny Paysafe Group, ktorá ponúka široké portfólio inovatívnych platobných riešení a služieb. paysafecard ponúka predplatené a online hotovostné riešenia pod značkami paysafecard, my paysafecard, paysafecard Mastercard® a Paysafecash. PacafoCord, ktorý je k dispozícii vo viac ako 650 000 predajniach vo viac ako 50 krajinách, umožňuje jednoduché a bezpečné online transakcie s hotovosťou. Používaním 16-ciferného kódu PassFacard PIN zákazníci nepotrebujú na uskutočňovanie platieb online účet ani kreditnú kartu, čím chránia svoje dôverné finančné informácie. V roku 2018 spoločnosť paysafecard vytvorila Paysafecash, ktorý zákazníkom umožňuje nakupovať najskôr online a potom bezpečne platiť za nákupy offline v ďalšom platobnom bode. Paysafecash je už k dispozícii v takmer 30 krajinách. V roku 2018 dosiahla paysafecard transakčnú úroveň viac ako 3 miliardy eur. www.paysafecard.com

O skupine Paysafe

Paysafe Group (Paysafe) je popredná integrovaná platobná platforma. Jeho hlavným účelom je umožniť podnikom a spotrebiteľom bezproblémové pripojenie a obchodovanie prostredníctvom špičkových funkcií v oblasti spracovania platieb, digitálnych peňaženiek a riešení online peňazí. Vďaka viac ako 20 rokom skúseností s online platbami, s ročným obratom 98 miliárd USD v roku 2019 a približne 3 000 zamestnancami na viac ako 12 globálnych miestach spája podnikateľov a spotrebiteľov v 70 druhoch platieb vo viac ako 40 menách po celom svete. Passoff Solutions, poskytované prostredníctvom integrovanej platformy, uľahčujú transakcie iniciované mobilnými telefónmi, analýzy v reálnom čase a integráciu medzi kamennými a online platbami. Viac informácií je k dispozícii www.paysafe.com.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close