Perchicott Towns Domings na Maya Open

MAIA / STARNBERG, 7. decembra 2021

Obľúbené doma John Dominguez Titul v zápase prvého kola v utorok Mia Otvorená, Od šokujúceho začiatku prijal zlyhanie Matthew Perchcode Francúzsko 2-6, 7-6 (2), 6-1.

Svetová hráčka s číslom 436 Perchicode začala v prvom zápase dobre, keď v prvom zápase 44 820 Euro ATP Challenge v severnom Portugalsku porazila štvrtého nasadeného na antuke ATP Challenger.

Dvadsaťdeväťročná rodáčka z Biarritzu tiež prelomila Dominguezovej podanie na začiatku druhého setu, ale Portugalčanka opäť vstúpila do zápasu po silných návratoch z druhého podania a vynútila si rozuzlenie a ukoristila set. Svetová 248-ka z Porta opäť zavŕšila víťazstvo za dve hodiny a päť minút.

Vedľa Domingueza budú Francúzi Calvin Hemery Alebo 19-ročný miestny vstup na divokú kartu Pedro Arrojo.

James Coco Vrátil sa zo setu, aby som sa zaoberal ďalej Dávid Bichler 2-6, 6-1, 6-4 z Rakúska. Divoká karta Portugalska premenila štyri zo šiestich brejkových šancí, ktoré mal po hodine a 54 minútach. Koko bude najbližšie hrať víťaza súboja medzi svojim spoluhráčom a nasadenou trojkou Gustáv Eliáš A Edward Esteve Lopado Španielsko.

Iné aktívne, Elliott Bensetrid Maroko postúpilo do kvalifikačného kola Talianska Lorenzo Pocchi 6-4, 0-6, 7-6 (3) Pripravte zápas druhého kola s hráčom prvej úrovne Andrzej Martin Zo Slovenska. V dolnej polovici žrebu španielska kvalifikácia Miguel Tomáš Zhromaždené ako posledné Julian Cognina Belgicko čelí druhému Belgicku 0:6, 7:6 (5), 6:4 a ďalšie. Kimmer Coppijans.