Svet

Peru požaduje zatknutie kandidátky pravice Keiko Fujimori. Dcéra bývalého diktátora smerujúceho k porážke v ľudovom hlasovaní

Od sna o dobytí domu Pizarra a post prezidenta Peru, až po skutočné nebezpečenstvo skončenia za mrežami. To zažíva kandidát peruánskej pravice Keiko Fujimori, Predseda Sila celebrít, Začína sa to nielen stratou hlasovacieho lístka, ale aj stratou spôsobilosti. Ak budete hlasovať v nedeľu 6. júna Pre prezidentské voľby je oficiálna definícia pripravená s úspechom Socialistický bod Pedro Castillo, Spravodajské súdnictvo Dcéra bývalého diktátora Alberta Fujimoriho K tvrdej pravde. The Peruánsky právnik Jose Domingo Perez Požiadané o zrušenie poradia Hodný Keiko Fujimori a vystaviť objednávku Predbežné zadržanie vo väzení. Dôvod? Porušenie určitých povinností v oblasti správania v súvislosti s vyšetrovaním 46-ročný pravicový populistický vodca Od prania špinavých peňazí po zločinecké združenie bol obvinený z trestných činov ako podvod a marenie spravodlivosti.

Obvinený bol najmä peruánsky právnik Pani Q. Kontaktujte jedného zo svedkov zapojených do vyšetrovania Odebrechtov proces. Naznačuje, že žiadosti prokurátora, ktorá vyšla v čase, keď bol počet hlasov na hlasovacom lístku v konečných fázach, bude vyhovené prehodnotením niektorých sporných hlasovacích lístkov. Zástupný obrázok pre Miguel Torres„Významný člen skupiny Fursa a svedok súdu ako právnik strany. V stredu 9. júna prišiel Torres na tlačovú konferenciu s Keiko Fujimori, keď kandidát oznámil svoju žiadosť o zrušenie. 802 volebných miestností (Asi 200 tisíc kariet), kričiace „podvod“. Naopak, neposkytol dôkazy o podvode: okrem Národného volebného súdu mnoho medzinárodných pozorovateľov poprelo obvinenia z nesprávneho postupu iniciovaného pravicovým vodcom, ktoré je v súčasnosti stále viac v kúte. „Absurdná žiadosť“ bola podľa právnika reakciou na prípad obhajcu Keiko Fujimori PerezChce „zostať hrdinom tejto predvolebnej kampane“.

Stretnutie s právnikom Torresom však čiastočne nezávislý režim zablokoval, pretože za proces požiadal o 30 rokov a 10 mesiacov väzenia. Fujimori bol v rokoch 2018 až 2020 dvakrát zatknutý Nezákonné financovanie od brazílskej stavebnej spoločnosti Odebrecht Jeho volebná kampaň v roku 2011 a príspevky peruánskych podnikateľov sa netýkali iba kampane z roku 2011, ale aj kampane z roku 2016 (obe stratili hlasovaním). V súčasnosti však obvinenia zahŕňajú zločinecké združenia, pranie špinavých peňazí, podvody a marenie spravodlivosti. Obžaloba, ktorú podal prokurátor Perez na viac ako 13 000 strán, sa snažila stíhať nielen 46-ročného Fujimoriho, ale aj ďalších členov jeho strany. Zadarmo na kauciu od mája 2020„Dcéra bývalého diktátora čelila predvolebnej kampani so žiadosťou o zvláštne povolenie na vstup do Peru a na opustenie krajiny.

READ  Najväčšia priehrada v Číne je takmer plná, existuje riziko jej pretečenia - World - News

Podporte Ilfattoquotidiano.it: Ak veríte v naše vojny, bojujte s nami!

Zachovať ilfattoquotidiano.it Znamená to dve veci: umožniť každému pokračovať v bezplatnom vydávaní správ a zaujímavých online novín. Ale byť aktívnou súčasťou komunity a urobiť svoju časť zjednotením vojen, v ktoré veríme, pomocou nápadov, svedectiev a účasti. Váš príspevok je nevyhnutný.
Podporte teraz

Vďaka,
Peter Gomez


ilFattoquotidiano.it

Podporte teraz


Platby sú k dispozícii

Predchádzajúci článok

Gaza sa obnoveniu konfliktu môže vyhnúť iba prostredníctvom zdieľaných riešení

Ďalšie


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close