Peterson, USA Route Slovak, postup do svetového semifinále

Tím USA s určitou pomocou súčasného i bývalého LA Kings zvíťazil vo štvrťfinále majstrovstiev sveta 2021 nad Slovenskom.

Po dni voľna na odpočinok od úvodného kola sa vo štvrtok do práce vrátilo posledných osem tímov na majstrovstvách sveta 2021. Pokiaľ ide o tím USA, nastúpili proti Slovensku. Súčasná a bývalá L.A. Vďaka Kings nikdy neprehrali ani raz, keďže v sobotu postúpili do semifinále 6: 1.

V bode 13:08 prvej tretiny raz kráľ Brian Boyle Skóre je otvorené. Pred prvým koncom dosiahli Američania dvakrát viac – rešpekt Colin Blackwell A Connor Garland, Respektíve – postúpiť do vedenia 3: 0.

V priebehu 2:12 druhého rámca sa Slovensko dostalo na palubu kvôli strele zápästia Peter Sehlarik Volajte Petersona Stránka rukavice. Slováci však nedokázali nič z toho, pretože Američania si víťazstvo v Rige predĺžili na sedem zápasov.

O pár minút neskôr Colin Blackwell strelil svoj druhý zápas, keď sa tím zhromaždil, aby znovu získal trojgólový náskok v USA, Newport Beach, CA. Sasha Kmelevsky Jedna tretina pridaná k 5-1. Carland však ukončil neskorú kontrolu hetriku, čo Američanom prinieslo rozhodujúce víťazstvo 6: 1.

Čo sa týka súčasných kráľov v ňom, Trevor Moore A Christiana Volana Každá zbierala pomôcku. Moore namieril tri strely a zápas ukončil s hodnotením plus jeden. Dokončené vo Volanovom hodnotení Plus-dva.

Podľa spomínaného Kráľovského netmindera Cala Petersona nebol najvzrušujúcejším hráčom na ľade, bol však ostrý, keď mal byť. Dvadsaťšesťročný mladík dosiahol na ceste k úspechu 27 úspor, vrátane niekoľkých kľúčových úspor, ktoré Slovákov frustrovali.

Keďže bol na týchto turnajoch, Kings ‚Net Minder je mierny, čo má veľkú zásluhu na jeho partnerovi z Goldeningu Jakeovi Ottingerovi.

READ  Zelenskij vyzýva lídrov EÚ, aby prejavili jednotu proti Putinovi v otázke ropného embarga Európska únia

„Myslím si, že nezáleží na tom, aký je tím teraz a ako hráme, kto je na webe,“ uviedol Peterson po štvrtkovej výhre. „Obaja si navzájom poskytneme veľkú podporu a každý tím bude mať šancu zvíťaziť.“

Peterson pokračoval a zdôraznil dôležitosť bezpečnosti tímu USA, ktorá je v Rige zatiaľ nie menej ako hviezdou.

„Áno, je to obrovské,“ povedal bez váhania. „Myslím, že keď sme mali všetci pohodlný náskok, myslím, že sme s nimi ochutnali.“ [penalty kill], A stále sú ochotní obetovať svoje telo a zabrániť scénam. Keď sme v medailových kolách, je to to, čo potrebujeme, ak tu chceme vyhrať hokejové zápasy, keď sú tieto zápasy dôležité. Takže si myslím, že je to svedectvo o charaktere, ktorý máme v miestnosti, o type mužov, ktorí teraz reprezentujú Ameriku, každý človek očakáva túto príležitosť pomôcť tímu, čo sa prejaví v defenzíve. “

Správa, že je obrancom kráľov, bohužiaľ nie je až taká dobrá Matt Roy Z zápasu odišiel predčasne so zjavným zranením a zaznamenal iba 4:19 ľadového času.

Roy alebo Matt Beniers neboli okamžite obnovení pre Američana Jacka Capuana, ktorý opustil hru so zranením.

„Nie, po zápase je to perfektné,“ povedal Kapuano. „Dúfam, že budú – skontrolujte prvú vec dnes večer alebo dnes ráno a potom sa dozvieme viac.“

Tím USA je v piatok deaktivovaný, v sobotu však opäť zasiahne do semifinále. Ak dnes porazia Rusko, narazia na tím Kanady (13:15 východne, 10:15 stredoeurópskeho času). Ak však zvíťazí Rusko, USA budú čeliť Nemecku, ktoré vo štvrtok v rozstrele zvíťazilo nad Švajčiarskom 3: 2.

V štvrtej štvrtine čelia Kings vo svojej domovskej krajine Fínsko obrancovi Ollymu Mata o 13:15 východného času (10:15 stredoeurópskeho času).

READ  Publicista Hrabko o boji proti koronavírusu: Pripravte sa na chaos a nové ochranné opatrenia