Technológie

Peterborough zhora: nové fotografie zobrazujú niektoré ikonické časti mesta zo vzduchu

Glen Jones získal viac ako 1 700 sledovateľov zo svojich stránok na fotografovanie dronov na Facebooku a Instagrame v celom Peterborough.

„Všetko to začalo prímorským výletom do Walesu v roku 2016, keď som videl umelca robiť pieskové kruhy na pláži,“ povedal Glenn Jones z Yaxley.

„Pri sledovaní talentovaného pieskového umelca a jeho tímu som si nemohol pomôcť, aby ma rozptyľoval zvuk s nízkou vibráciou prichádzajúci zhora, ktorý sa ukázal ako dron. Bol som ohromený, ako môže byť niečo také malé tak tiché. Vysielanie počas fotografovanie a natáčanie ich úžasných umeleckých diel.

Glenn, samozvaný „gadget man“, spojil svoje záujmy o fotografiu, videografiu a technológiu, aby si kúpil vlastný dron a vytvoril „Peterborough zhora“ – ktorý má teraz viac ako 1700 sledovateľov. Cez Facebook a Instagram.

„Cítil som, že na sociálnych sieťach niečo chýba,“ povedal.

„Je tu veľa fotografií a videí z dronov, ale myslel som si, že je tu priestor pre zábery z Peterborough a miestnej oblasti.“

V roku 2019 sa Glenn stal plne kvalifikovaným pilotom dronu.

Jeho dron, ktorý ho vyšiel na 800 libier, natáča v rozlíšení 4K – štvornásobok HD videa – a má 30-minútovú výdrž batérie, čo mu dáva čas na vytvorenie dokonalej fotografie.

„Podpora, ktorú som doteraz dostal od priateľov, rodiny a verejnosti, bola fantastická,“ dodal.

The Peterborough Telegraph The Glen dal dohromady niektoré z najúžasnejších leteckých fotografií Peterborough, ktoré ukazujú niektoré z jeho najlepších častí.

Celú kolekciu si môžete pozrieť na stránkach Peterborough na Facebooku a Instagrame.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close