Technológie

Petra Vlhová prekvapila produkčný tím. Zvládla žonglovanie a drep na fitlopte bez postprodukcie

Pre uloženie článku musíte byť prihlásený.

Niké Vo svojej najnovšej kampani, ktorú označila za najväčšiu vo svojej histórii, sa obrátila na ostrieľaných profesionálov vrátane produkčnej spoločnosti Hitchhiker Films. Keď sa rozhodli obsadiť vo svojich spotoch také kapacity ako Petra Vlhová a Laco Borbély, museli sa zamerať na kvalitu.

Ivan Hulík, šéf Hitchhiker Films, prezradil, ako táto spolupráca vyzerala z pohľadu produkčného tímu. Ivan nie je v tomto priemysle žiadnym nováčikom. Od roku 1997 pracoval v niekoľkých medzinárodných kreatívnych agentúrach, okrem Slovenska, v Prahe a vo Viedni.

Ivan Hulík, vedúci produkčnej spoločnosti Hitchhiker FilmsZdroj: archív Ivana Hulíka

Už mal tú česť spolupracovať s Petrou Vlhovou, takže sa na ňu tešil v ďalšej spolupráci pre Nike. Spolu s tímom mali veľmi dobre naštudované scenáre a vedeli, aké netradičné situácie sú pre Petru pripravené, takže boli veľmi zvedaví, ako to dopadne. „Okrem kúskov, v ktorých Petra zabodovala, dobre fungovala aj chémia s Lacom Borbélym. Myslím si, že Niké sa podarilo vytvoriť vynikajúci nielen celebritu, ale aj komický pár, “ dodáva Ivan Hulík, vedúci produkčnej spoločnosti Hitchhiker Films.

Ivan Hulík, producent najväčšej kampane Niké, prezradil, aká bola spolupráca s Petrou Vlhovou
Zdroj: Hitchhiker Films / Kristián Pribila / Niké

Pre Petru nebolo naozaj ľahké strieľať. Jej rola bola viac akčná ako veľavravná, čo sa prejavilo aj v spomínaných netradičných situáciách a úlohách. Ivan a jeho tím pre tieto scény pripravili aj záložné produkčné riešenia, pretože zahŕňali rôzne silové úlohy s akrobatickými vystúpeniami. Nakoniec sa však ukázalo, že záložné riešenia vôbec nie sú potrebné.

„Peťa nám vyrazila dych! Jedným z najočakávanejších kúskov bolo žonglovanie s petanovými loptičkami na fitlopte, kde udržala rovnováhu a drepovala. Zvládla to bez akýchkoľvek filmovacích trikov a nástrojov. Dala nám všetkým lekciu o tom, aké to je byť profíkom, “ popisuje spoluprácu Ivana Hulíka.

READ  Najnovší megapredaj epických obchodov s hrami teraz prebieha na stránke • Eurogamer.net

Ivan Hulík, producent najväčšej kampane Niké, prezradil, aká bola spolupráca s Petrou Vlhovou
Zdroj: Hitchhiker Films / Kristián Pribila / Niké

Aj keby si tím mohol myslieť, že ich Peťa ničím neprekvapí, stále sa niečo našlo. Okrem skvelých fyzických a akrobatických schopností predviedla podľa Ivana aj ľudskosť, pokoru a prirodzenosť. Napriek tomu, že streľba trvala dlhé dva dni, podávala fyzické výkony bez akýchkoľvek neporiadkov.

Táto osobná skúsenosť Ivana rozhodne potešila a je jedným z ďalších momentov, keď v ňom vzbudila záujem sledovať nový šport. Vďaka svojej práci momentálne rád sleduje športy ako cyklistika a lyžovanie, ktoré doteraz nesledoval.

Môžete vidieť škvrny s Petrou Vlhovou ty.

Nahlásiť chybu.
Ak nájdete v článku chybu alebo máte pripomienky, dajte nám vedieť.
Náhľadový obrázok: Stopárske filmy / Kristián Pribila / Niké Značky:
nike, petra mokrá

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close