svet

Pitva ukázala, že George Floyd bol v apríli Covid-19 pozitívny

Kompletné pitevné výsledky afroameričana Georega Floyda, ktorý zomrel na udusenie pri policajnej operácii v Minneapolise v Spojených štátoch, boli zverejnené v stredu a niektoré podrobnosti o zdravotnom stave tohto človeka boli zverejnené v stredu. boli uverejnené.

Floyd bol pozitívny na ochorenie COVID-19 spôsobené novým koronavírusom. Informácie priniesla vo štvrtok tlačová agentúra AP.

So súhlasom rodiny zosnulého bola uverejnená 20-stranová správa napísaná policajným lekárom okresu Hennepin.

Kancelária koronera vydala kratšie zhrnutie výsledkov pitvy v pondelok 1. júna, čo naznačuje, že Floyd mal na zemi srdcový infarkt. Hlavný koroner Andrew Baker označil svoju smrť 25. mája za vraždu.

Medzi podrobnosťami Bakerovej úplnej správy bol Floyd 3. apríla pozitívny na COVID-19, ale bol asymptomatický. V správe sa tiež uvádza, že Floydove pľúca vyzerali zdravo, ale mali zúžené tepny.

V pondelok sa v správe uvádza okrem iného otrava fentanylom a nedávne použitie metamfetamínu (metamfetamínu), ale nespomína sa to ako „príčina smrti“. V poznámkach pod čiarou k úplnej koronerovej správe sa zistilo, že „prejavom toxicity fentanylu môže byť„ závažná respiračná depresia “a záchvaty.

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close