Technológie

PlayStation teraz zvýšil objem uniknutých hier

Zdá sa, že októbrové hry PlayStation Now unikajú a hráči PS4 a PS5, ktorí si predplatili náhradu za Xbox GamePass, zrejme získavajú jednu z najlepších a najkontroverznejších hier poslednej generácie. V obchode PlayStation Store v Spojenom kráľovstve bola aktualizovaná sekcia PlayStation Now o hry, ktoré v súčasnosti nie sú k dispozícii prostredníctvom služby predplatného, ​​ale budú oznámené budúci týždeň, možno budúci Šuškaná aktualizácia Tým sa služba posunie na ďalšiu úroveň.

Jedna z týchto hier – spomínaný názov je populárny a rozdelený – je to Naša posledná časť 2, Ktorá bola vydaná v lete 2020 ako Metacritic, 93 pre silné predaje, ale v konečnom dôsledku pre kontroverziu, ktorá tieto dva úspechy podkopala. V cene to bude jedna z najväčších a najpozoruhodnejších hier v službe.

Inak to vyzerá takto Jeseň 76 Technicky je Xbox zaujímavý, pretože je to hra. Samozrejme to môže znamenať, že v niektorých hrách Bethesda si môžete zahrať loptu so systémom Xbox PlayStation, ale toto môže byť dohoda, ktorá existovala pred kúpou hry Bethesda. To sa týchto dvoch samozrejme netýka.

Tretia a štvrtá uniknutá hra Desperados III – Nezdá sa to podstatné Jeseň 76 A Naša posledná časť II, Ale nemalo by spať – a Final Fantasy VIII Remaster. Ten posledný nevyžaduje žiadny úvod, ale ten prvý vydali spoločnosti Mimi Productions a THQ Nordic v roku 2020 a v súčasnosti má na Metacritic veľmi solídnych 86, čo z neho robí jeden z najlepších pražcov roku 2020.

To znamená, že zatiaľ to všetko berte s rezervou, všetky sú odoslané únikom, nie oficiálnym oznámením alebo tlačovou správou. Existuje len malý priestor na pochybnosti, či tieto hry prichádzajú do služby predplatného, ​​ale zatiaľ sa to nepotvrdilo.

PlayStation je teraz k dispozícii prostredníctvom PS4 a PS5. Pri najlepšej cene môže byť 12-mesačné predplatné znížené na 60 dolárov. Kliknutím sem získate ďalšie informácie o PlayStation Now, PlayStation Now, PlayStation VR, PlayStation VR a PS4 a PS5 Tu.

READ  Pokles maloobchodu na Slovensku sa vo februári spomalil

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close