Technológie

Po desiatich rokoch rastu je Skyblivion ohromujúci

Skypelivian Vyvíja sa už desať rokov, ešte nie je dokončený, ale pokračuje v práci na projekte modifikácie na prerobenie Oblivionu v rámci Skyrimu. Najnovšie video je tiež zaujímavé, načrtáva prácu, ktorú je ešte potrebné vykonať, pričom si za 15 minút prehliadnete prestavané oblasti, nepriateľov, zbrane a ďalšie. Pozrite si to nižšie.

Ak ste to videli, je to ako náborová reklama, aktualizácia pokroku. Mod projekty, ako je tento, sú obrovské a trvajú dlho, takže potrebujú neustály prílev nových vývojárov, ktorí chcú pracovať zadarmo. Je tam jedna Online formulár, ak máte záujem o dobrovoľníctvo.

Rovnako ako ja, je tu veľa zábavy, aj keď neviete, ako vytvárať 3D modely. Video ukazuje nových goblinov, kostýmy NPC, špeciálne zbrane Tetric a mesto Bruma, ktoré boli všetky znovu vytvorené, aby nahradili dátum vydania Skyrimu v roku 2011 a nahradili staré modely z roku 2006. Je tam jednoznačne veľa nedokončených častí – z videa je stále jasné, čo treba urobiť – no aj tak je to úžasné. Pozrite sa, čo ľudia robia!

Pokiaľ ide o tieto veľké remake mody, mám mimoriadnu prednosť pred Skyblivionom, pretože mám mimoriadnu prednosť pred Oblivionom. Bol menej úspešný ako jeho výrazný predchodca Morrowind a jeho nasledujúci Skyrim je stále kultúrnym Jagarnathom. Ale Oblivion je prvá hra Elder Scrolls, akú som kedy hral, ​​je to hra, ktorú som hral najviac, a stále mám pekné spomienky na to, ako som behal po jej kopcoch a prekračoval všetky jej šťastné malé kríky.

Skywind – Podobný projekt inej skupiny zameraný na uvedenie Morrowindu do Skyrimu – má stále lepšie meno.

Skyblivion zatiaľ nemá dátum vydania, no bude zadarmo vždy, keď vyjde. môžeš Pozrite si veľa aktívnych na jeho stránke.

READ  Testovaná oprava série PS5 a Xbox Shadow of Tomb Rider • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close