šport

Po rozlúčke s Filipom kráľovná vstupuje do vlády „súmraku“. Čo je pred nami? | Národné

Aj keď jej slávny vnuk, princ Harry, odstúpil z kráľovských povinností, zvyšok kráľovskej rodiny sa s podporou profesionálneho personálu a poradcov pravdepodobne zhromaždí okolo kráľovnej a vykoná viac práce. Zachovanie tejto spoločnosti bude základnou celebritou vojvodu a vojvodkyne z Cambridge, ktorí majú spoľahlivú schopnosť spojiť sa s verejnosťou.

Kráľovnej môže pomôcť aj technológia.

Počas epidémií Elizabeth komunikuje s verejnosťou prostredníctvom niekoľkých priblížení. Tieto vystúpenia, publikované palácom a zverejnené na sociálnych sieťach, umožnili ľuďom vidieť kráľovnú rozprávať sa so školskými deťmi, dobrovoľníkmi a predstaviteľmi zdravotníckej služby – skôr vo verejnom živote, než v prejavoch, ktoré osobne dominovali úsmevom, vtipom a panenským postrehom.

Napríklad minulý mesiac uskutočnil priblíženie so skupinou detí a vedcov, kde sa ho pýtali na stretnutie s ruským astronautom Jurijom Gagarinom, prvým človekom vo vesmíre. Kráľ pozval Gagarina do Buckinghamského paláca po jeho historickom lete v roku 1961 a spýtal sa ho, aký je priekopnícky astronaut.

„Ruská,“ odpovedala s úsmevom. Publikum usrkáva.

Ďalší deň práce z domu.

„Pohreby budú dôležitejšie, keď sa vrátia do normálu (pre kráľovskú rodinu), bude to ako„ zachovajte pokoj a choďte ďalej “, boli to najlepšie motivátory za posledných 70, 80 rokov,“ uviedol Owens o druhej svetovej vojne príslovia.

READ  Primož Roglič vyhral časovku a znovu si obliekol červený dres

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close