Technológie

Podhodnotené a jeho najlepšie DLC je tento týždeň zadarmo od Epic

Slávnostná sezóna bezplatných darčekov v obchode Epic Games Store sa skončila. Takže týždenné bezplatné služby Epic Games Store sú späť. Práve teraz, do 5. januára, môžete zadarmo získať Dishonored: Definitive Edition, ktorá obsahuje Arkaneove stealth ihrisko z pohľadu prvej osoby a všetky jeho rozšírenia.


Môžete zasiahnuť Pre zdiskreditovaných: Definitívne vydanie Uložte si stránku pred 16:00 GMT 5. januára, aby ste si hru natrvalo pridali do svojho účtu. DLC obsahuje Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches a Void Walker’s Arsenal.

V tejto chvíli mám pocit, že nie je potrebné ospevovať zdiskreditovaných. Je to mestská fantasy teniska inšpirovaná zlodejmi, v ktorej pomstíte nedávno zosnulú kráľovnú a očistíte svoje meno teleportovaním okolo strážcov, posadnutím potkanov a zavraždením nešťastnej duše, ak sa tak rozhodnete. Bola to súčasť základov druhého príchodu potápajúceho sa Simíka.

Možno ste premeškali DLC od Dhonoredu, z ktorých väčšina vás stavia do nemej kože asasína Dauda. V tom čase sme milovali Knife of Dunwall a Brigmore Witches s Jimom vo svojom Brigmore Witches Review nazvať ich „oveľa vtipnejšie kúsky Dunwallu ako pôvodná hra“.

Iste, pravdepodobne ste už hrali všetky vyššie uvedené, ale ešte ste sa nedostali k Underrated 2 (Ahoj). Ak ste predplatiteľom služby Amazon Prime, máte teraz šťastie Získajte Dishonored 2 zadarmo cez GOG.com. Je šialené, koľko skvelých hier môžete v dnešnej dobe získať zadarmo.

READ  Nová mapa Kanesaka s tematikou Tokia od Overwatch je teraz na svete a končí Cat Kafa • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close