Veda

Podľa predstaviteľov New Jersey COVID-19. Asi 50 plne zaočkovaných obyvateľov zomrelo

Podľa údajov z 12. júla zomrelo úrady v New Jersey takmer 50 plne zaočkovaných ľudí na COVID-19. Informovala agentúra NJ Advance Media v stredu.

Hovorkyňa štátneho zdravotníctva Donna Lusnerová pre spravodajský server uviedla, že všetkých 49 ľudí, ktorí zomreli, malo viac ako 50 rokov. Tridsať malo viac ako 80 rokov, 13 malo 65 až 79 rokov a šesť 50 až 64 rokov.

Lesnar tiež uviedol, že stav mnohých ľudí, ktorí zomreli, je už na mieste. Spravodajstvo informovalo, že sedemnásť ľudí malo srdcové choroby, deväť malo rakovinu alebo iné stavy, ktoré poškodzovali ich imunitný systém, a sedem malo cukrovku. Iní mali chronické ťažkosti v pľúcach, obličkách a pečeni.

Podľa agentúry NJ Advance Media guvernér New Jersey Phil Murphy (D) v pondelok oznámil, že došlo k miernemu zvýšeniu počtu zaočkovaných osôb, ktoré zomreli na COVID-19.

Anthony FauciPoslanec Anthonyho Faucikenta čelí kontrole porovnania Fauci s vodcom kultu Johnstown Overnight Health Care: Stret Fauciho s Paulom – opäť | New York podpisuje dohodu .1B s distribútormi opioidov Variant Delta predstavuje 83 percent prípadov COVID-19 v USA. Veľké lekárske asociácie vydávajú očkovanie proti PSAPopredný odborník na infekčné choroby v krajine poznamenal, že prípady úspechu u tých, ktorí sú úplne zaočkovaní, sú nevyhnutné, zdôraznil však, že viac ako 99 percent tých, ktorí v júni zomreli na COVID-19, nebolo zaočkovaných.

polovica júna, New Jersey Nahlásené Organizácia ABC 7 New York uviedla, že 4,7 milióna ľudí – alebo 70 percent dospelej populácie štátu – bolo úplne zaočkovaných, čo zodpovedá cieľu takmer dva týždne pred vypuknutím choroby. Asi 5,1 milióna ľudí v štáte je úplne zaočkovaných.

podľa toho Štát podľa údajov z Univerzity Johna Hopkinsa hlásil od začiatku júna jednociferné úmrtia.

READ  Mars rover NASA a „sedemminútový teror“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close