Zábava

Poďme sa porozprávať o našich obľúbených televíznych reláciách tohto roka!

Televízne programy sú základným kameňom zábavy. Umožňujú tvorcom hlbšie sa ponoriť do príbehu postavy, aby nás týždeň čo týždeň udržali v úzkych, a tento rok má niekoľko ocenených relácií, ktoré môžete sledovať a diskutovať s priateľmi a blízkymi. Streamovanie zmenilo prostredie sledovania televízie a stalo sa dostupnejším ako kedykoľvek predtým. Preč sú dni, keď sme zmeškali predstavenie a čakali na reprízu alebo celú sezónu, kým vyjde na disku. Tento rok sme mali niekoľko relácií Disney+ MCU, ktoré pomohli divákom pripraviť sa na budúce filmové debuty MCU, ako aj ďalšie skvelé série ako The Boys, ktorá mala zatiaľ najlepšiu sezónu.

Let’s Talk About je späť v ďalšom diele. Dnes chceme od vás počuť všetko o tom, aké sú vaše obľúbené televízne programy v roku 2022. Ktoré relácie sú také dobré, že vyhľadávate svojich priateľov, aby ste si ich pozreli, aby ste sa o tom mali s kým porozprávať? Pozeráte reláciu, ktorá nie je skvelá? Ktorá televízna relácia sa tento rok uchádza o ceny? O akej relácii nikto nehovorí, ale vy by ste si to priali? Vaša obľúbená relácia zatiaľ nie je v ankete? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov.

Jada Griffin je vedúcou komunity IGN. Keď tu nie je v kontakte s používateľmi, je pravdepodobné, že vytvára svoje vlastné hry, maximalizuje stav šťastia vo svojich obľúbených hrách alebo vyzýva hráčov D&D intenzívnymi bojmi alebo majstrovskými hádankami. Môžete ju sledovať na Twitteri @Jada_Rina.

READ  Herečka Jennifer Aniston už nie je sama: Toto má v posteli

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close