Zábava

Podrobnosti o rozvode hviezdy zlatej masky: Rozsudok po tretíkrát … Váš bývalý je zablokovaný!

Bývalá manželka Jakuba Prachařa, Agáta Hanychová, hovorila o svojom rozvode v priamom prenose na Instagrame. Spustila ju v sobotu na svojom profile. Svojich nasledovníkov pobavila natáčaním toho, ako varí, a zároveň chatovala s ďalšou známou Češkou Dominikou Mesárošovou.

Príhovor k hviezde šou Zlatá maska ​​prišla počas pučania zemiakov. Práve nástroj, ktorý na to brunetka použila, zostal po známej ex v jej kuchyni. No, išlo to … Pred piatimi tisíckami nasledovníkov otvorene hovorila o tom, ako prebiehal proces ukončenia ich manželstva.

„Máme striedavú starostlivosť, pretože napríklad so striedavou starostlivosťou veľmi súhlasím. To dieťa potrebuje mamu a otca úplne rovnako a to, že ženy bojujú, že sa za deti súdia a nepožičiavajú im.“ tí otcovia, príde mi to na myseľ. Pripustila Agáta.

Na striedačke budú mať dcéru Miu – jeden týždeň budú pre Jakuba 4 dni a pre Agátu 3 dni a ďalší týždeň naopak. „Súhlasil, pre Miu je toho týždňa veľa vecí, takže ich len častejšie vymieňame,“ bývalá pani Prachařová prezradila, že Jakub si niekedy vezme svojho syna aj z prvého vzťahu. Dohodnúť starostlivosť o dcéru však nebolo podľa jej vlastných slov úplne ľahké.

„Mali sme dvakrát deti, hneď sme sa na tom nezhodli a náš rozvod bol hotový za 20 minút,“ opísala Hanychová, ktorá mala trochu problém so samotným rozvodom. Dokonca si myslela, že ho emočne nezvládne. „Ale musím povedať, je to veľmi ťažké, keď tam vidíš svoju prvú lásku a nejaká čudná pani hovorí, že sa s tebou rozvádza, takže je to také čudné. Ako keby som neplakala, ale myslela som si, že budem veľa plakať,“ dodala.

O to viac ju mrzelo, keď Jakub tesne po rozvode dal Instagramu vysmiatu fotografiu. „Nemyslím si, že pán Prachar uspel, statika. Hnevalo ma, že sa mu páčila kopa ľudí, o ktorých som si myslel, že sú našimi spoločnými priateľmi. Napríklad Libor Bouček. Pretože si nemyslím, že sa správal ako tínedžer . “ priznal sklamanie Agáty, ktorá je napriek rozvodu s dcérou v pravidelnom kontakte so svojím bývalým.

READ  Myši, dokonca aj v nebi, sú začiatkom smrti

Ako však pripúšťa, emócie medzi nimi stále nie sú úplne pokojné. Aj keď mu počas užívania Mie ponúka kávu, jej bývalý manžel to vždy odmietne. Dúfa však, že sa to raz vyrieši. „S Mirkom som pokojnejší, ale verím, že to tak bude aj v prípade Kubu,“ uzavrela dnes singel Hanychová, ktorú momentálne blokuje Prachař aj na Instagrame.

Celú živú pasáž, v ktorej hovorí o rozvode, nájdete vo videu vyššie!

Podrobnosti o DISTRIBÚCII Zlatej hviezdy

Zdroj: Instagram JP

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close