Zábava

Podrobnosti o tajnej svadbe otcovej hviezdy: Prísny zákaz fotografovania a nevesty … Je to vážne?!

To, že sa jej herečka Janka Kovalčíková vydala koncom augusta, prezradili svojim kolegom zo série Oteckovia na sociálnej sieti Instagram. Aj keď pridali niekoľko fotografií zo svadobnej oslavy, žiaden záber na nevestu. „Skvelá svadba, Jana! Ďakujeme ti!“ Na svoj profil napísala Natália Puklušová a pridala sa aj Dominika Kavaschová.


Tajná svadba v Oteckoch: Herečka sa vydala, nechýbali ani kolegovia zo série!


Prečo sa žiadna fotografia herečky v bielom nedostala na verejnosť, prezradila čerstvá pani Graňáková v internetovej relácii Lvl. Lama. „No, v prvom rade som všetkým zakázal fotografovať, takže keby si sa ma teraz opýtal, že máš fotku zo svadby? Tak ti poviem, že nie,“ prezradila Kovalčíková v šou Mateja Sajfu Cifru. „Nemám žiadne. Mám tiež rozmazané šmuhy.“

Janke Kovalčíkovej na prsti svietil prsteň.

Zdroj: youtube.com

„Pretože som všetkým povedal – prosím, nič nedávaj na sociálne siete. Mne sa to tak nepáči. Takže len čakám, kedy mi fotograf dá fotku,“ priznala nevesta, ktorú šokovalo aj ďalšie vyhlásenie. Iba na krátke 2 hodiny bola oblečená vo svadobných šatách. Mohlo sa preto stať, že to, ako vyzerala v bielom, zostane len v jej spomienkach.

„Bojím sa, že nebudem mať ani jeden vo svadobných šatách, pretože som v nich bola iba 2 hodiny,“ pridala čerstvá pani Graňáková, ktorá sa pravdepodobne už čoskoro podelí so svojimi fanúšikmi o oficiálne fotografie z jej veľkého dňa.

Janka Kovalčíková v internetovej relácii Lvl. Lama prezradila podrobnosti zo svojej nedávnej svadby.
Podrobnosti o tajnej svadbe hviezdy

Zdroj: youtube.com

READ  Rozkošné foto na vianočné prianie! Deti Williama a Kate sú ako z reklamy - Hviezdne prípady - Koktejl

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close