šport

Pohreb Tonia Brown (1942 – 2021) – Lamberton, D.X.

Tonia Brown (78) z Lambertonu zomrela pokojne vo svojom dome 5. júla 2021.

Pohrebné obrady budú v piatok 9. júla 2021 o 14:00 u Panny Márie víťaznej v Sour Lake. Bude oficiálne … Magnólia bude pochovaná na cintoríne.

Navštívenie bude vo štvrtok 8. júla 2021 od 17:00 do 19:00 v Claiber Kelly-Watkins v Beaumonte.

Narodená 22. októbra 1942 v Thebotox, LA, dcéra Davida Coutrooksa a Mami (Richarda) Lawrenca. Tonia emigrovala do Texasu, keď mala 14 rokov, a stretla lásku k životu Georga Browna. Radi chodili na pláž, hrali futbal a basketbal, školské tance a potulovali sa s priateľmi na „Veľkom stánku“. Rád sledoval, ako George riadi svoje auto, a George všetkým hovorí, že ich stredoškolské roky boli ako vo filme „Americké graffiti“. Tonia absolvovala strednú školu v South Parku v roku 1960 s titulom „Greenie Fight Never Dies“. Za Georga sa vydala 1. septembra 1961 a mala dve deti, Guy Lynn a Robin Adele. Tonia pracovala 33 rokov ako zubná asistentka svojho brata Toma Cutrooka. Bola úžasnou manželkou a vynikajúcou matkou a „opatrovateľkou“ svojich vnukov, vždy dávala prednosť všetkým. Toniin najlepší priateľ, bláznivý Slovák, s ním bol celý život a dodnes je „najlepšími priateľmi“. Tonia milovala všetkých, ktorí ju radi poznali, a bola hlboko omylom.

Pred jeho smrťou boli jeho rodičmi Dave Cuttrooks, Mami a Dan Lawrence; Brat, Thomas Cuttrooks; A jeho milovaný syn Cay Lynn Brown.

Ostal po nej milovaný manžel George A. Brown ml. Dcéra, Robin Adele Bouchols a manžel sa vyhýbajú; Dcéra, Paige Brown; Vnuci, Ashley a Chase Wert, Clay a Lindsay Bouchalsovci, Casey a Josh Sloanovci, Mason Bouchals a Christine Lambert, Taylor Brown, Colton Brown; Deväť starších detí; Brat, James Cutrooks; Synovci, Nelda, Judy a Caroline; Mala početné netere, synovcov a priateľov. Jackie, bol si pre ňu veľmi zvláštny človek, ďakujem.

READ  NFL NHL NBA SOCCER GOLF ESPN NBC CBS FOX FS1 ESPN2 NCAA KOŠÍK

Ako mliekari pracujú Skip, Clay, Mason, Darrell, David, Chase, Josh a Kevin.

Publikované spoločnosťou Beaumont Enterprise od 8. júla do 9. júla 2021.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close