Svet

Pokojný a teplý marcový deň

Ak ste boli dnes vonku, možno ste si všimli, že počasie je pekné. Okrem toho, že je to vánok, môže byť v tomto ročnom období mierny. Oblasti ako Fox Valley a Green Bay zažijú popoludní vyššie teploty v 60. rokoch. Jazero a sever, tie vysoké teploty budú okolo 50-tych rokov, ale bez ohľadu na to je sezónne mierne. Niekedy bude obloha polooblačná, ale pri tej miernej teplote budeme stále vidieť dobré slnečné svetlo. Užite si to!

Cez noc prejde slabé prechladnutie. Keď sa táto hranica prekročí, hrozí dážď. Inak bude váš sviatok svätého Patrika pôsobiť jemne a sucho. Bude o niekoľko stupňov chladnejšie, ako vidíme dnes, ale zajtra očakávajte o 50 stupňov viac. V piatok a sobotu bude počasie o niečo aktívnejšie.

Sprievodca predpoveďou ukazuje búrkový systém, ktorý zasiahne našu oblasť od piatka do soboty. Tento systém môže v regióne priniesť dážď/zimu. Na povrchu sa teplota v piatok popoludní blíži k 40, no najvyššia teplota v atmosfére je veľmi studená. Občas môžeme vidieť nejaké ľadové zmesi, no mení sa na blatistú kašu. Budeme vás informovať, keď budú veci ešte isté.

Pomocou našej bezplatnej aplikácie počasia môžete vždy ľahko udržiavať našu predpoveď. Pozrite si prvú varovnú aplikáciu WBAY na počasie v obchodoch Apple App Store a Google Play (Kliknite tu na svojom mobilnom zariadení).

Predpoveď vetra:

Dnes: JZ 10-20 + MPH

Štvrtok: Z / SZ 5-10 MPH

Dnes: Polooblačno. Horúce a vzdušné. Veľké topenie v celom Northwoods. Vysoká: 62, väčšinou 50-tych rokov na sever a pozdĺž jazera

Dnes v noci: bude zamračené. Možnosť falošnej sprchy. Najnižšia: 41

SD. Deň svätého Patrika: Kombinácia slnka a oblakov. Mierne chladno. Najvyššia: 52 Nízka: 32

Piatok: Zamračené a aktívne. Vytvára zimnú zmes. Najvyššia: 40 Nízka: 31

READ  Archeológovia v Peru našli múmiu tínedžera zabalenú v balíku

Sobota: Skorá zimná zmes, potom suchá. Blister. Vysoká: 48 Najnižšia: 30

Nedeľa: prevažne slnečno. Mierne a mierne veterno … prvý oficiálny jarný deň! Najvyššia: 56 Nízka: 34

Pondelok: Prevažne zamračené. Falošná sprcha. Najvyššia: 50 Nízka: 33

Utorok: Prevažne zamračené. Vánok. Príležitosť na zimný mix. Najvyššie: 45

Copyright 2022 WBAY. Všetky práva vyhradené.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close