najnovšie správy

Pokuta vo výške 500 EUR za hádzanie záclon na podlahu? Počas letu a chrípky stále rastiem

Záclony sa stali symbolom boja proti pandémii koronavírusov. Avšak potom, čo choroba zmizne, mnohí sú nakoniec hodení do ulíc, do riek alebo lesov. Akú záťaž kladú na životné prostredie a na čo sa dajú použiť?

Slovensko a Európa už pravdepodobne prekonali prvú vlnu epidémie koronavírusov. Lídri v medicíne, ako aj vládni úradníci, však varujú pred hrozbou druhej vlny. Niektorí odborníci tvrdia, že vírusová choroba za pár mesiacov úplne nezmizne. Nie je vylúčené, že vírus zostáva u nás ďalších 18 mesiacov až dva roky.

Aj keď sú opatrenia zmiernené, používanie ochranných prostriedkov bude v budúcnosti naďalej opodstatnené. Závesy budú pravdepodobne súčasťou nás na dlhú dobu k letu. Väčšina leteckých spoločností tvrdí, že po obnovení komerčných letov bude závoj pre cestujúcich povinný.

Okrem COVID-19 sme objavili, kde je možné tento konzervačný prostriedok použiť všade.

#SpajaNasZodpovednost

Prebiehajúca pandémia môže tiež ohroziť posledné nezávislé médiá, ktoré nemajú zamknutý obsah. Medzi ne patrí Aktuality.sk. Verifikované informácie prinášame na minútu, takmer nepretržite 7 dní v týždni. Náš obsah je k dispozícii zadarmo pre každého z vás. Súčasný ekonomický pokles spôsobil masívny pokles príjmov z mediálnej reklamy, čo veľmi vážne zasiahlo aj Aktuality.sk. Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme vašu podporu – čitatelia. Ďakujeme Vám! #SpajaNasZodpovednost

Už máte účet? prihlásiť sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close