Zábava

Polnišová chytila ​​filmový hit! Po netradičnom obsadení sa vrhla na hviezdne prípady – kokteil

Petra Polnišová – je jednou z herečiek pripravovaného filmu Známe neznámy. Tiež jeho koproducent.

Autor:

Petra Polnišová sa pred niekoľkými mesiacmi vrhla do nových filmových vôd. Popri svojej profesii ako herečka vyskúšala aj úlohu producenta. Koncom augusta padla posledná klapka jej prvého pôsobenia ako producentky, filmu Neznámy.

Polnišová sa „popadla“ po filme Total Strangers (2016) režiséra Paola Genovese. Myšlienka vyrábať film, ktorý s 28 lokálnymi mutáciami vstúpil do Guinessovej knihy rekordov ako film s najvyšším počtom remake, sa zrodil až v marci. Tieto nápady prevzala spolu s Jurajom Brockom z Angry Tiger, zostavu dokončila už skúsená producentka Wanda Adamík Hrycová.

Dej filmu je pomerne jednoduchý – počas silvestrovskej večere sa v byte stretne skupina známych, ktorí sa pomerne dobre spoznajú až do chvíle, keď jeden z nich príde s nejakým nápadom – poďme mobilné telefóny na stole. Súhlasia s tým, že prichádzajúce správy alebo hovory budú dostupné všetkým.

„Fascinovala ma myšlienka filmu a tiež skutočnosť, že nemusíme sedieť pri scenári tri alebo štyri roky, pretože je to už napísané. Je to všetko o malej skupine hercov a jednom prostredí. Jednoducho, povedal som si. A mám rád jednoduché veci, “opísala Hrycová svoje prvé dotyky s filmom, ktorý nebolo ľahké natáčať. Scenár česko-slovenskej verzie podpísal chytľavý scenárista Petr Jarchovský, herci prešli prvou skúškou 16. júla.

Vojta Kotek sa neprehráva

Pred kamerou v Bratislave sa mali stretnúť Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Sväto Malachovský, Klára Issová, Martin Hofmann, Vojta Kotek a Anna Kadeřávková. Bohužiaľ, česká herec Vojta Kotek mal nehodu na motorke niekoľko dní pred začiatkom natáčania. Tvorcovia museli rýchlo nájsť svojho náhradníka. Voľba padla na českého komika a režiséra Tomáša Měcháčka. Pripustil, že v prvom okamihu, po telefonickom hovore z produkcie, bol ohromený obrovským stresom, pretože dostal úlohu dva dni pred streľbou. „Oproti svojim kolegom som bol trochu pozadu, ale aj vďaka mojej filmovej manželke Tánii Pauhofovej som sa pomerne rýchlo dostal zo stresu,“ opísal český herec.

Polnišová sa zamestnávala

Okrem už natáčaných filmových hercov dostal Sväto Malachovský v novinke šancu. Aj keď mal niekoľko sériových rolí, stál prvýkrát pred filmovou kamerou. „Smutným zistením pre mňa bolo, že som najstarší z mojich kolegov, ale pokiaľ ide o film, v skutočnosti som Benjamin. A hoci natáčanie bolo časovo náročné, stále som si ho veľmi užíval,“ vyjadril svoje pocity Malachovský ,

Vo filme Neznáme Neznáme Táňa tiež zahrá ...

Táňa Pauhofová a Klára Issová budú hrať aj vo filme Známe neznáme. Herečky už spolu vystupovali v komédii Všetko alebo nič. Autor: Continental Film

Vo filme má svoju rolu aj populárna Petra Polnišová. Publikum však neuvidí „klasickú“ Polnišovú v kine. „Neznámy prinesie dvoch ľudí, Petra Polnišovú a Svät Malachovský, do pozície, na ktorú nie sú slovenskí diváci zvyknutí. Obaja sú pevní ako komedianti a ich postavy majú komediálny charakter, ale ich postavy majú silnú dramatickú líniu. si tento film užil – priniesť iným pohľadom na populárnych hercov, “vysvetlila Wanda Adamík Hrycová.

Humorne opísala svoje obsadenie do role Polnišovej, ktorej manželkou filmu sa stal český herec hviezdy Martin Hofmann. „Bol som prvý, kto bol obsadený po obsadení doma v kúpeľni. Nacvičoval som úlohy pred zrkadlom a zistil som, ktoré by mi najviac vyhovovali,“ vysvetlila so smiechom Polnišová. „Pokiaľ ide o môjho manžela, , stretli sme sa pred rokmi v predstavení Mínus dva. Keďže má o niečo viac filmových rolí ako ja, naučil som sa od neho. ““

Polnišová filmový manžel - herec Martin Hofmann.

Polnišová filmový manžel – herec Martin Hofmann. Autor: SITA, Braňo Bibel

Neznámy film predstavuje okrem Malachovského aj filmový debut pre mladú režisérku Zuzanu Mariankovú (29). Doteraz sa naučila iba remeslu v oblasti seriálov ako Za sklom, Otcovia a Kuchyňa.

READ  11-ročný ukrajinský chlapec, ktorý sám utiekol na Slovensko, hovorí: 'Moja nádej ma niesla'

Zatiaľ nič neskončilo

A aj keď celé pracovné napätie hercov ustúpilo, pre Polnišovú s poslednou klopou sa nekončilo nič: „Nič odo mňa nebude padať ďalšie tri mesiace. V tejto pozícii nemôžem povedať, že som hotový, nechajme iní sa obávajú, “opísal súčasný filmový koproducent a dodal:„ Teraz sa ma všetky ostatné práce týkajú. Musíme sa pokúsiť dostať film k publiku, čo bude vzhľadom na súčasnú situáciu ťažké. “Slovenská verzia film by mal prísť do divadiel 26. novembra.

Páči sa vám tento článok? Podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom dennej Pravdy a jej internetovej verzie je priniesť vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme vašu podporu.
Ďakujeme vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close