Zábava

Ponuka výletných lodí týždňa: AmaWaterways European River Cruise

Veselé sviatky, krížniky!

Prišlo obdobie dovoleniek. Ak hľadáte nápady na darčeky na poslednú chvíľu pre vášnivých cestovateľov (alebo pre seba), máme pre vás exkluzívnu prepravnú ponuku!

Amawaterways & Okružné plavby a cestovanieŠéfredaktor Bill Banoff sa stal partnerom európskej plavby po rieke, ktorá sa stane raz za život. Cestujúci nastupujú jednosmerne Amamakhana Pre tento exkluzívny výlet. Odlet z Wilshofenu v Nemecku 12. augusta 2023 Magna Funkcie plavby po Dunaji budú ukončené v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku a na Slovensku. Hostia majú k dispozícii rôzne možnosti výletov vrátane exkurzií pod vedením odborníkov, peších túr, bicyklovania a ďalších.

Zvýraznenie Magna Na Dunaji

  • Po nástupe Amamakhana V Nemecku je prvý deň venovaný ubytovaniu a spoznávaniu lode. Vo večerných hodinách víta hostí Oktoberfest tradičnou hudbou, praclíkmi a pivom.
  • Na druhý deň loď dorazí do Bassy, ​​kde sa hostia môžu zúčastniť prehliadky „Mesto troch riek“, ktorá skúma nemeckú architektúru a slávne pamiatky mesta.
  • Tretí deň začína prechádzkou Linzom vrátane zastávky v Mozartovom dome. do Zvuk hudby Pre nadšencov sa hostia môžu rozhodnúť pre celodenný výlet do Salzburgu, aby preskúmali historické miesta, kde sa film natáčal!
  • Štvrtý deň cestovatelia preskúmajú rakúsky Melk, ktorý je známy krásnym opátstvom Melk z 11. storočia. Hostia si môžu vybrať z dvoch túr: pešia túra historickým opátstvom Melk alebo cyklistická túra zo známej vinárskej dediny Melk do Spitz. Po prehliadkach budete pozvaní na večernú ochutnávku vín výhradne pre hostí AmaWaterways.
  • Piaty deň strávime vo Viedni, kde si cestujúci môžu vybrať pešiu alebo cyklistickú prehliadku mesta, návštevu opery, historického centra mesta a Dómu sv. Štefana. Po prehliadkach cestujúci navštívia zámok Schönbrunn a dozvedia sa viac o svetovom dedičstve UNESCO.
  • Šiesty deň budú hostia spoznávať Bratislavu na Slovensku. V ponuke sú tri okruhy: pešia prehliadka histórie korunovácie kráľov, ochutnávka miestnych slovenských syrov a klobás alebo pešia prehliadka Bratislavského hradu.
  • Siedmy deň hostia objavia niektoré z najstarších osád Maďarska s vyhliadkovou plavbou pozdĺž ohybu Dunaja. Po výletných prístavoch v Budapešti sa hostia môžu vybrať na plavbu „Kráľovnou Dunaja“ alebo na prechádzku na hradný vrch v Budapešti.
  • Na ôsmy deň, posledný deň výletu, sa hostia vylodia v Budapešti a vrátia sa späť na miesto, ktoré nazývajú domovom.
READ  Slovensko odmieta návrh zákona obmedzujúceho prístup k umelému prerušeniu tehotenstva

Exkluzívna ponuka

Toto je skutočne jedinečná cestovateľská príležitosť a máme pre vás exkluzívnu ponuku Portol Čitatelia ako vy! Rezervujte do 21. marca 2023 a ušetrite 750,00 USD na osobu na cestovnom. Môžete kontaktovať Jeffa Dasha ([email protected], 561-498-8439) alebo vašu preferovanú cestovnú kanceláriu a rezervovať si plavbu ešte dnes. Rezervácie sa robia aj na amawaterways.com. Priestor je obmedzený, preto si nenechajte ujsť túto úžasnú príležitosť plavby po Phil Banoff a rieke Dunaj Okružné plavby a cestovanie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close