Zábava

Porážka Severného Írska na Slovensku nebola „koncom éry“, tvrdí Ian Broclow | Futbalové správy

Ian Barclays poprel porážku Severného Írska na Slovensku a ukončil tak éru, v ktorej sa náhle skončili nádeje jeho strany na dosiahnutie Euro 2020.

Severné Írsko utrpelo porážku v play-off 2: 1 vo Windsor Parku. Domáceho obrancu Michaela O’Reillyho v 110. a 88. minúte prinútil domáceho domáceho hráča sebadôveru a predĺženie.

Tím Barrack’s, ktorý sa chcel kvalifikovať na druhý európsky šampionát v rade, začal noc ako favorit, ale nedokázal zopakovať slávne víťazstvá Grékov, ktorí zvíťazili pred piatimi rokmi.

S postupujúcimi Garethom McCauleyom, Chrisom Brundtom a Aaronom Hughesom má káder Euro 2016 už značné príjmy. Teraz sa budú špekulovať o ďalšom postupe pre mnoho starších hráčov, minimálne 35-ročného kapitána Stevena Davisa.

Baraclow však uviedol, že je príliš skoro na to, aby sme hovorili o budúcnosti ktoréhokoľvek z jeho hráčov.

„Pocit epochy nemá konca,“ povedal. „Povedal som hráčom, že sa môžu všetci vrátiť späť. Toto nie je prípad, že by ste niekomu písali. Musíte hádať, ale tento pocit odo mňa nezískate.“

Povedal som hráčom, že sa môžu vrátiť všetci. To neplatí pre kohokoľvek, kto píše. Musíte hádať, ale tento pocit odo mňa nezískate.

Ian Broclow

Keďže je málo času na to, aby ste sa dostali do Severného Írska, čaká sa v nedeľu ďalší zápas Rakúska v Lige národov.

Možnosti Baracloe sa môžu obmedziť na konkurenciu. Okrem absolvovania 120 minút vo Windsor Parku si Stuart Dallas zahral so zranením lakťa, zatiaľ čo Craig Godcard a Bedi McNair boli v predĺžení.

„Z tejto hry by nemalo cestovať ani päť alebo šesť ľudí,“ povedal Broclow. „Malo by to byť videné (piatok). Toto je podstata týchto trojíc, aby čo najlepšie využili tím.

READ  Bulharsko, Slovensko a Česká republika si pripomínajú veľvyslancov z Bieloruska

„Teraz musíme byť pripravení vyskúšať to znova za tri dni.“

„O Rakúsku sme ešte nehovorili. Všetko je to o tejto hre. Zajtra začneme myslieť na Rakúsko.“

„Boj sa vracia do DNA Severného Írska“Severné Írsko3:14

Bývalý obranca Severného Írska Stephen Kreigen tvrdí, že po prehre so Slovenskom bude ťažké kvalifikovať sa na Euro 2020

Uviedol to bývalý severoírsky reprezentant Stephen Kreigen Sky Sports News Vyriešenie tejto prehry bude chvíľu trvať, ale s Rakúskom v nedeľu v Lige národov a následnou kvalifikáciou na majstrovstvá sveta, ktorá sa začne v marci, má Barclays pravdu, že sa snaží a teší sa.

„Je to v našej DNA, vždy bojujeme a vyrážame svoju váhu, ale chvíľu to trvá,“ povedal Gregon. „V nedeľu majú hráči zápas a budú to cítiť. Znovu zjednotiť chlapcov bude veľká námaha.

„Ianova reakcia je prirodzená, chcete dať ľuďom trochu sebavedomia, ale bude mať veľké bolesti. Myslím si, že je pre neho ťažká práca, aby sa ujal Michaela O’Neilla, ktorý v Severnom Írsku vždy podával dobré výkony.“

„Ľudia hovoria o zlatej generácii, išli na Euro 2016, ale vynechali rok 2018 a prehrali v ďalšom play-off, takže Severné Írsko bolo na týchto turnajoch už dlho náročné.

Živá liga národov UEFA

„Latka je nastavená, takže hráči musia za to opäť vstať. Zdá sa, že dnes ráno bude veľa z nich ďaleko. Budú dole, frustrovaní a frustrovaní. Vždy si myslím, že je dôležité bez akýchkoľvek výčitiek pozerať späť, ale myslím si, že budú smutní z včerajšej noci.“ , Pretože Slovensko nebolo v skutočnosti lepšie ako my, ale nakoniec dostalo svoje šance.

„Majstrovstvá sveta sa zdajú tak ďaleko, nedeľa je dôležitejšia ako čokoľvek iné. Ide o to, aby sme hráčov prehodnotili. Posledné štyri alebo päť rokov máme dobré výsledky v písaní a je dobré si myslieť, že to môže pokračovať.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close