Svet

Portál blízko Kotlebovcov sa opäť dostal do problémov: Stíhanie! NAKA obvinila Mazurekovho pomocníka

Kulturblog je známy tým, že je úzko prepojený so stranou ĽSNS a v ich šou je pravidelným hosťom odsúdený poslanec Milan Mazurek. Pastuszek je jeho asistent. Okrem neho sa na Kulturblogu zúčastňujú aj študentka Lívia a Dávid Pavlík, ktorý je ďalším asistentom Mazureka. Všetci sú priaznivcami alebo členmi kotlov.

Na prehliadky pravidelne volajú Ľubomíra Huďa, ktorý je známy zo sprisahania Free Transmitter alebo Infovojna. Pastuszek, ktorý spolu s Mazurekom založil Kulturblog, bol obvinený zo šírenia extrémistických materiálov. Okrem moderovania vlastní aj obchod, v ktorom predával tričká s portrétom Jozefa Tisa a jeho rôznymi sloganmi.

O obvinení informovali na sociálnej sieti samotní Pastuszek a Kulturblog. „Pred niekoľkými dňami sme dostali obvinenie z údajného šírenia extrémistického materiálu v súvislosti s jedným z tričiek z nášho širokého sortimentu. Jednoznačne to vnímame ako účelový útok na Kulturblog pre našu doterajšiu prácu. Ide o nezmyselné silné obvinenie.“ , pretože nemáme nič spoločné s extrémizmom, “ nárok v Kulturblogu.

Zdroj: FB / Kulturblog

Pravdou však je, že to nie je prvýkrát, čo majú členovia portálu, ktorý je blízko kotolne, zapletené vrkoče s políciou. Viackrát sa obrátila aj na spomínanú študentku Líviu, ktorá napríklad narušila LGBTI protesty.

READ  Hlásia ďalšie problémy z ISS: Jedna z najdôležitejších vecí sa pokazila

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close