Ekonomika

Potvrdené. Populárne české kombi nekončí, budúca rok príde nová generácia

Nová verzia modelu Škoda Fabia má mať debut a uvedenie na trh budúci rok, takže dizajnéri majú veľmi málo času na prípravu ďalšej verzie karosérie, píše iDNES.cz.

„Predseda spoločnosti Škoda Auto Thomas Schäfer pred časom potvrdil, že nová Fabia sa predstaví budúci rok, zatiaľ je však schválená iba verzia hatchback, o kombíku sa špekuluje iba dlhé mesiace. Pôvodne už spoločnosť nechcela vyrobiť tento model. ““ píše týždenník Škodovácký odborník.

Zloženie: 100% bavlna.„Pán Schäfer ma informoval, že výroba modelu Fabia Combi bola schválená,“ uviedol pre aktuálne číslo denníka predseda odborov Jaroslav Povšík s tým, že akýkoľvek iný variant by bol neprípustný. „Fabia Combi sem jednoducho patrí. Ako svojim menom, svojim konceptom, tak aj tým, že sa tu zrodila v krátkej aj dlhej verzii.“

„Bolo by naozaj zaujímavé sledovať, kto, kedy a kde dokáže tento automobil vyrobiť za také náklady, v tejto kvalite a so správnym marketingom,“ komentoval Povšík. Odborový zväz Škoda potvrdil, že Volkswagen pôvodne odmietol vyrábať kombi z kapacitných a nákladových dôvodov. Podľa zdrojov iDNES.cz bol preto vývoj tohto modelu v posledných rokoch pozastavený.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Odišli ste 57% čítať.

Nezistili ste všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup k úplnému obsahu

KÚPIŤ

Máte už predplatné?
Prihlásiť sa

READ  Spoločnosť Hyundai na Slovensku začína predávať modernizovaný model i30. Dodáva sa s 3 veľkými zmenami

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close