Technológie

Používatelia hlásia problémy s novým watchOS 7.

Apple je v poslednej dobe kritizovaný z každej strany. Dôvodom je vydanie nových operačných systémov pre všetky platformy. Nie len iOS 14 má svoje nedostatky. Používatelia sa teraz tiež sťažujú watchOS 7. Čítaj viac.

watchOS 7 nie je dokonalý

Technologický gigant bude mať čo robiť, aby napravil všetky chyby. Nie je to len o iOS 14, ktorý škrtí, padá a rapídne znižuje výdrž batérie u niektorých ľudí na iPhonoch.

Tí, ktorí vlastnia inteligentné hodinky Apple Watch, začali nedávno telefonovať. Po prepnutí na najnovšiu verziu systému (watchOS 7) GPS a ďalšie senzory zlyhávajú.

Jeden z najčastejšie popisovaných problémov sa týka aplikácie Activity. Ak majú používatelia pri sebe iPhone, je všetko v poriadku.

Ale keď ho nechajú doma, nedokážu vystopovať späť na svoju trasu (zaznamenanú na mape). Hodinky vyzerajú, akoby ich vôbec „nesledovali“ (aj keď to doteraz fungovalo).

Táto chyba sa najčastejšie vyskytuje v kombinácii s iPhone XS (iOS 14) a Apple Watch Series 4 (watchOS 7). Neskôr však boli pridané sťažnosti majiteľov Apple Watch Series 3 alebo Apple Watch Series 5. Problémy sú preto oveľa rozsiahlejšie.

Aby toho nebolo málo, niektorí používatelia tvrdia, že synchronizácia pre nich nefunguje. V rámci beta testovania sme si to všimli aj v redakcii, po prechode na plnú verziu však všetko funguje v absolútnom poriadku.. Je to teda dosť individuálna záležitosť.

Z často citovaných „sťažností“ vyberáme tiež neschopnosť poskytnúť informácie o srdcovej frekvencii. U niektorých sa hodinky Apple Watch (najmä séria 3) vybíjajú oveľa rýchlejšie a dokonca aj kosiť (čo nie je príjemné).

Ak trpíte podobnými problémami, napíš nám o nich do komentárov. Samozrejme nezabudnite spomenúť model vášho zariadenia. Budeme radi za každé jedno pozorovanie a poznanie.

READ  Uniknuté snímky obrazovky The Sims 5 zobrazujú ulice miest a obytné domy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close