Technológie

Používatelia systému PS5 hrajú a kupujú viac ako používatelia systému PS4, ktorí si ho čoskoro osvojili

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, jeden milión konzol PlayStation 5 nesedí v skladoch Scorpions: Keď je výstup zarovnaný, systém funguje lepšie ako PS4 Napriek bezprecedentnému dopytu to viedlo k nedostatku akcií. Potrebujete nejaký dôkaz? No krok za krokom Drôt„Majitelia zaznamenali o 81% viac času hrania na konzole novej generácie.

Existuje samozrejme niekoľko prispievajúcich faktorov: ak ide o globálnu epidémiu, ľudia trávia doma viac času ako kedykoľvek predtým. Spätná kompatibilita tiež znamená, že prechod z PS4 na PS5 je oveľa ľahší ako prechod z PS3 na PS5; V tomto bode životného cyklu minulej generácie sme ešte hrali tituly Dark Souls2 A Gran Turismo6 Na našich starších starších systémoch PS3.

To vysvetľuje veľké zvýšenie herného času, ale treba tiež poznamenať, že predaj herných jednotiek PS5 sa v rovnakom období zvýšil o 11 percent v porovnaní s PS4. Opäť ukážeme na veľmi silný plán vydania – a podobne Duše príšer A Vráti sa Zničiť Gilson: Shadow Fall A Ťuk – Jednoznačne však tieto čísla ukazujú oveľa vyššiu úroveň investícií a odhodlania ako kedykoľvek predtým.

Sony si samozrejme mädlí ruky. Predaj konzol je súčasťou skladačky pre držiteľov platforiem – a je pekné byť na čele, za predpokladu, že v skutočnosti môže získať viac zdieľaní v obchodoch – v dnešnej dobe sú to skutočné príjmy vďaka softvéru, predplatným a mikro transakciám. Silné zapojenie do ekosystému všetko zvýši tieto príjmy a PlayStation si bude v porovnaní s lukratívnejšou verziou PS4 tieto čísla lízať.

READ  Tesco rozširuje služby online nakupovania na Slovensku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close