Technológie

Povesť: Sony Showcase sa môže odohrávať v prvý júnový týždeň

Obrázok: Bush Square

Aktualizácia: O nevysvetlenej videohre by sa nehovorilo, však? Odvtedy prevzal vedenie Jeff Groop Twitter Na rozšírenie svojich komentárov vysvetlil, že počul klebety, že Sony nebude mať výstavnú skriňu minimálne do septembra:

Nie je to úplne nezvyčajné, keďže naživo sa vysielal v septembri, na rozdiel od minulého leta. Ďalej vysvetlil ResetEra: „Hovorím, že niekedy sa medzi ľuďmi, ktorí vedia, čo sa deje, šíria dve súperiace fámy.“

Rob si čo chceš.


Pôvodný príbeh: Kto má chuť na víkendové klebety? Vieme, že čakáme na Sonic Naozaj niečo urobte To môže byť skľučujúca úloha, najmä keď sa šíria klebety, ako je táto, ale tieto najnovšie klebety stále stoja za zdôraznenie.

Túto konkrétnu fámu vytvoril zhovorčivý (a dôveryhodný) herný reportér Jeff Krapp, ktorý sa objavil v nedávnej epizóde. Rozhoduje GBHovorí Sony Smieť V prvom júnovom týždni by mala vzniknúť vitrína. Grub cituje „viaceré“ zdroje, ale nemohol priamo potvrdiť, že k udalosti došlo.

Všetko berte s trochou soli – vždy pri takýchto veciach – ale takéto načasovanie výkladu dáva zmysel. Vieme Sony má muníciu na veľkú udalosťLeto je navrhnuté tak, aby bolo ideálnym časom pre vydavateľov, aby sa podelili o svoje projekty – najmä Letný športový festival Zamknuté a naložené.

Myslíte si, že na tom niečo môže byť? Boli by ste radi, keby ste si v júni vypočuli show Sony? Začnite robiť nejaké divoké predpovede v sekcii komentárov nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close