Technológie

Povesť: Switch Pro ponúkne klapku tabletu „Surface-Style“, pripojenie USB 3.0 a Ethernet

© Nintendo Life

S Správy Nintendo navrhuje zdvihnúť veko „Switch Pro“ Pred E3, netrpezlivo očakávané webové správy – s týmto vedomím sme dostali ďalšie (neoficiálne) podrobnosti zo španielskej stránky Sediment.

Tieto informácie pochádzajú od čínskej dcérskej spoločnosti (Títo jedinci sa v minulosti preukázali ako veľmi inteligentní) A záznam o sedimente je slušný, nezabudnite však, že o tomto všetkom sa v súčasnosti hovorí.

Podľa webu je Switch Pro podobný existujúcemu prepínaču, ale OLED obrazovka je 7 palcov od rohu k rohu, takmer bez rámčeka.

Súčasná Joy-Cons bude kompatibilná s novým modelom, ale obišla sa bez nepríjemného a štíhleho stojana. Na jeho miesto je umiestnená chlopňa od spoločnosti Microsoft, ktorá vytvára solídne hranie stolových hier. Port micro SD je umiestnený na zadnej strane tohto krytu a je v súčasnosti ľahko prístupný.

Luk "Switch Pro" Je na zadnej strane chlopňa s povrchovým štýlom?  Určite tomu veríme ...
Bude na zadnej strane „Switch Pro“ chlopňa s povrchovým štýlom? Určite tomu veríme … (Obrázok: Microsoft)

Pokiaľ ide o dokovanie, správa hovorí, že je o niečo silnejšia ako pôvodná verzia, ale ponúka x2 USB 3.0 porty a ethernetový port – ten je veľmi užitočný pre tých, ktorí hľadajú najmenšie oneskorenie pri hraní online. Pomocou doku je možný výstup 4K.

Sediment dočasne tvrdí, že Switch Pro dorazí do Európy vo veľmi malom počte do konca novembra.

READ  Apple mení emoji so závojom. Usmeje sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close