Technológie

Povesť: Úplná podpora Discord, streamovanie hier PS5 Časť ďalšej veľkej aktualizácie firmvéru

Aktualizácia firmvéru PS5 nepríde dostatočne skoro a niektorí už hľadajú ďalšiu. ako Sony odkazuje na podporu Tom Henderson, dôveryhodný autor pripravovaného ovládača PS5 DualSense Edge Insider GamingĎalší povedal Aktualizácia firmvéru PS5 je momentálne nastavená na 8. marca 2023 Zahŕňa plnú podporu Discord a možnosť streamovať hry PS5 na PS5.

Posledná funkcia je vraj dostupná PS Plus Premium Umožňuje členom okamžite hrať natívny titul PS5 prostredníctvom cloudového streamovania, čím sa vyhne veľkému sťahovaniu. Táto funkcia sa údajne testuje už niekoľko mesiacov a bude súčasťou verejnej beta verzie aktualizácie firmvéru 7.00, ktorá sa má čoskoro spustiť.

Testeri však údajne nebudú môcť vyskúšať podporu Discord na PS5. Teraz pod zámkom existuje niekoľko konkrétnych podrobností o tom, ako bude Discord skutočne vyzerať na PS5. Od januára 2022 môžete Pripojte svoj účet PSN k Discord a ukážte hru, ktorú hráte v zozname priateľov. Hlasový chat však stále nikde nie je Sony investuje do spoločnosti a nákup menšinových akcií.

naozaj, Xbox Series X|S a Xbox One tiež dostali hlasové hovory Pred šiestimi mesiacmi táto funkcia stále nefungovala na PS5, PS4. Ak sa táto správa ukáže ako pravdivá, zdá sa, že hráči PlayStation budú mať konečne prístup k hlasovému chatu cez Discord.

READ  Telefóny Huawei prinášajú veľkú zmenu: Zoznámte sa s obchodom AppGallery

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close