Zábava

Pozor na priania! Česká speváčka (57) chcela koronavírus, dostala ho: Názor na pandémiu však nezmenila!

Rovnako ako u nás, počet pozitívnych prípadov COVID-19 u našich západných susedov dosahuje každý deň alarmujúce úrovne. Česká republika preto prijala tvrdé opatrenia a od pondelka na ďalších 14 dní zatvára divadlá, kiná, športoviská a ďalšie inštitúcie. Pre mnohých to však znamená stratu príjmu a následné existenčné problémy.

Odporkyňou nariadenia je aj speváčka Bára Basiková. Nielenže v súčasnosti pozastavili výrobu televízneho programu, v ktorom účinkujú, ale tiež pravidelne museli chodiť na testy. Naštvaná speváčka preto v jednej chvíli vyjadrila želanie, že by chcela chytiť COVID-19, nech to má už za sebou. A netrvalo dlho …

“Podľa testu som už absolvoval korunu, ale neviem o tom, som v poriadku. Napriek tomu som zostal desať dní v povinnej karanténe.” prezradil v rozhovore pre Super.cz Basiková. “Som rád, že som skončil, v tele sa vytvárajú protilátky a vrodená imunita. Aj tak sa musíme nakaziť všetci, COVID nezmizne, bude s nami navždy,” Myslí si Bára.


Ďurianov exmanžel má korunu: To sú jeho príznaky … To by som nikomu neprial!


Ani po tejto skúsenosti nezmenila svoj pohľad na zavedené opatrenia. “Zdá sa mi nezmyselné, že máme desaťdňovú prestávku a nikto nie je ničím. Vláda však nariadila, našťastie, tri časti máme skrútené dopredu. Súčasné obmedzenia sú však neprimerané.” nechala sa počuť. “Prepukla mor? Zomierajú tisíce ľudí každý deň? Nie. A panika, strach, zákazy, strata zamestnania a neustále karantény sú oveľa, ale oveľa horšie ako samotná choroba.” dodal spevák.


Strach z legendárnej bábiky: Na JIS má živý koronavírus!


Našťastie chorobu vôbec nepreukázala. Existujú však aj takí, ktorí s infekciou bojujú aj v nemocnici. Ťažký priebeh choroby má aj moderátor Libor Bouček, ktorý varuje pred koronavírusmi. Vo vážnom stave museli byť hospitalizovaní aj legendárny český futbalista Antonín Panenka.

READ  Speváčka Lucie Bílá prekonala koronavírus a tvrdí: Je to len hlúpa chrípka!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close