Technológie

Práve sa spustil nový herný režim Expedície No Man’s Sky

Ako to je, Neexistuje ľudské nebo Rozšíril svoj vesmír o veľkú novú aktualizáciu. Momentálne je spárovaný s úplne novým herným režimom s názvom Expeditions. Expedície, trochu ako sezónna udalosť, dávajú hráčom časovo obmedzené ciele a stavajú ich spoločne na rovnakú cestu. Zdá sa, že nasmerujú energiu nejakého masívneho spoločenského lovu, všetci klepú blízko pri sebe, zipsujú sa od cieľa k cieľu, čo sa javí ako naozaj dobrá zábava. Prvá cesta je teraz naštartovaná a má trvať dva mesiace.

Ak sa chcete zúčastniť, musíte vytvoriť nový úložný súbor, potom si môžete ako typ hry zvoliť „Social Travel“. Program Hello Games vysvetľuje, že každá cesta necháva hráčov v rovnakom bode vesmíru, aby začali svoju cestu.

Keď som vchádzal do prvej Expedície, okamžite som zbadal loď rozdeleného hráča okolo neďalekej základne, ktorá čakala na opravu. Mimo rozhovoru mi to pripomenulo, ako vyzerajú sviatočné udalosti v štandardných MMO. Každý ide na to isté miesto a plazí sa jeden po druhom, aby dosiahol rovnaké ciele. Aby bolo jasné, nie je to zlá vec. Užívam si uponáhľanú povahu športových dovoleniek. Zdá sa to ako zábavná prestávka od objavovania rozsiahleho otvoreného vesmíru.

Máte míľnik, ktorý musíte dosiahnuť, a ktorý vás bude sprevádzať v postupe každou cestou. Začínajú veľmi ťažko na každom základe, ako je nájdenie vašej lode a opustenie planéty prvýkrát.

Dokončenie každej z piatich etáp cesty otvorí odmenu a celú vec zavŕši. K odmenám, ktoré otvoríte v režime Expedícia, môžete získať prístup k vašim ďalším súborom z úložiska. Po vypršaní platnosti Expedície Hello Games tvrdí, že nedostanete žiadne odmeny, ale vami uložený súbor sa prevedie do predvoleného režimu a môžete pokračovať v hraní.

S Expedíciou existujú aj body stretnutia. „Znova sa spojte s ostatnými cestujúcimi na tej istej ceste, spojte sa s komunitou a vytvorte imigráciu, alebo sa prechádzajte ahoj, keď prechádzate,“ hovorí Hello Games. Je to ako ďalšia príležitosť dostať tieto rasistické ciele z režimu Expedícia.

READ  Trendy zliatiny, keď fanúšikovia diskutujú o Harrisonovom zakázanom západnom hrdinovi

Môžete zachytiť zvyšok vstupov Stránka NMS. K dispozícii sú nové víkendové výlety s aktualizáciami Hviezdnych lodí triedy Explorer a Sentinel Battle.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close