Zábava

Pražský film All Gone on the Western Front, debutuje v Toronte, vyhral nemeckú ponuku na Oscara – The Prague Reporter

Všetok mier na západnom fronte V réžii Eduarda Bergera účinkujú v hlavných úlohách Daniel Brühl, Albrecht Schüch, Sebastian Hulk, Anton van Luck a Felix Kammerer.

Okrem natáčania v Barrandov Studio a ďalších lokalitách v Prahe, Všetok mier na západnom fronte Natáčané na približne dvoch desiatkach lokalít po Čechách v Českej republike.

Natáčanie v stredočeskom kraji v okolí Prahy Všetok mier na západnom fronte Koná sa v Miloviciach, Královom Dvore, hrade Točník, Libušíne, Vinařiciach, Benátkach nad Jizerou, Lisanoch, Chotýšanoch, Luštěniciach a zámkoch Liběchov a Hořín.

Nakrúcalo sa v neďalekom Ústí nad Labem, Žatci, Roudnici nad Labem, Buškoviciach, Postoloprtoch, Černochove a zámku Brody. Vizuály k tomu Všetok mier na západnom fronte Natáčané na zámku Sigrove pri Liberci a v opátstve Sotisov v regióne Pleze.

Toto nie je prvé vydanie Všetok mier na západnom fronte Strieľať by sa malo na bohémskych miestach. Verzia z roku 1979 v réžii Delberta Manna s Ernestom Borgninom, Donaldom Pleasenceom a Ianom Holmom v hlavných úlohách sa nakrúcala predovšetkým mimo Prahy vo vtedajšom Československu.

READ  Severné Írsko umožňuje sledovaniu zápasu proti Slovensku 1 060 fanúšikov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close