šport

Pre profesionálnych športovcov z Burlingtonu sú veľké týždne: Darius Chiraco sa vracia na Dickets; Josh Anderson debutoval s Kanaďanom

Čiary boli nakreslené a teraz potrebujú sezónu

Je miestny, je mladý, je dobrý.

Preto je dôležité, aby Hamilton Tiger-Gates v piatok ráno uzavrel zbesilé štrnásť dní na udržanie svojich vlastných hráčov podpísaním pravého strážcu Dariusa Chiraca.

Ako mnoho obchodov v tomto neistom podnebí, je to iba na rok, ale akonáhle sa nákazlivý dym rozplynie, Dickets ho tu bude chcieť udržať ešte dlho. Keď však status bezplatnej agentúry opäť nadobudne vplyv, budú mať väčší záujem ďalšie tímy. Boli to dva roky odvtedy, čo platová trieda Burlington Assumption začala efektívnym spôsobom s all-star zručnosťami, schopnými hrať ako stredný, tak aj s dvoma strážcami, a do 25. mesiaca bude mať 25.

Dickets skončil v drafte 2018 celkovo šiesty a nakoniec sa stal hráčom roka tímu. Do roku 2021 je všeobecne považovaný za alternatívu k ešte podpísanému Decatovi Mikovi Filerovi.

Cherokee vyrobí na základe zmluvy deväť otváracích automatov na útoky, 10 ak počítate Dana Evansa ako rozohrávača. Ak hry vyhrajú v zákopoch, ako to zvyčajne býva, je podpísaná plná obranná predná štvorka Dekády a na útočnej čiare je už len jeden súbor

Náhly náraz

Máte iba jednu šancu urobiť prvý dojem a dvaja miestni chlapci narodení s odstupom štyroch mesiacov v roku 1994 túto príležitosť v stredu večer rozhodne využili.

Rodák z Dantasu Mark Jankowski strelil vo svojom prvom zápase s Pittsburghom Penguins prvý gól v sezóne NHL, potom pridal asistenciu. Calgary zaradil Jankowski v roku 2012 celkovo na 21. miesto a odohral tam celé tri sezóny, ale potom, čo vlani skóroval iba päťkrát, Flames mu v októbri umožnil stať sa voľným hráčom. Nasledujúci deň podpísal zmluvu s Pittsburghom.

Pri svojom kanadskom debute nad stratou predĺženia v Montreale v Toronte strelili bývalí odchovanci Hokejových orlov Josh Anderson z Burlingtonu a ml. A. Cookers dva góly, čo bolo dvakrát viac ako v rokoch 2019-20, keď bolo zakázané zranenie. Sila šesť stôp tri, Jonathan Druin a Nick Suzuki mali sedem striel a tri zásahy okolo nebezpečnej čiary. Pred minuloročným neporiadkom mal v drese Blue Jackets v troch sezónach 63 gólov, v roku 2012 skončil 95.. Prišiel s Columbusom pre Maxiho Tommyho, čo sa zdá byť pre Hubsa veľmi sľubným riešením, keď otvorí službu.

READ  „Vianočná arteriálna oklúzia“, vianočná príchuť oživila Američana

Zastavte ich tok a rozšírte ich

Byvolie účty, noví milovníci veľkých jazier, nemôžu hrať tak, ako naposledy hrali túto sobotu, a očakávať, že vyhrajú.

Áno, účty našli spôsob, ako vyhrať prvé play-off za posledných 25 rokov, tvrdíme však, že skôr ide o hľadanie spôsobu, ako stratiť Indianapolis.

Ale v sobotu večer čelia obrancovi byvolov Lamarovi Jacksonovi a Baltimore Ravens priestupok, ktorý NFL viedol k tomu, že sa prehnal cez dva po sebe nasledujúce roky a zajazdil si najlepší najlepší šesťzápasový zápas NFL za 71 rokov.

Aj pri minulotýždňovom víťazstve obrana tímu Bills preukázala pokles vo svojej celkovej slabosti proti stredisku. Relevantné pozorovanie z Buffalo News naznačuje, že priestupok v Baltimore, ktorý trvá viac ako polovicu času, ťahá pochôdzkára takmer pre polovicu týchto jazdných pruhov. Takže sa pozrite na nosiče guľôčok Ravens, väčšinou Jackson, hrajúcich vľavo mimo miesta, kde sú zmenky obzvlášť zraniteľné.

Rovnako ako u všetkých odporcov Jacksona, kľúčom k zmenkám je pokúsiť sa ho poraziť rukou. Najosvedčenejším spôsobom, ako to urobiť, je naložiť skoré vedenie a vynútiť spustenie pozitívnej Baltimorovej čiary späť do bloku prihrávky. Jedná sa o dva najhorúcejšie tímy ligy (Bills seven straight wins, Ravens six), takže je ťažké vytvoriť počiatočný opuch. O návrhoch na náhly štrajk však nejde.

Potrebuje javisko prácu? Zadná časť Hockeyville

Craft Hockeyville, spoločný podnik medzi potravinárskou spoločnosťou NHL a NHLPA, oznamuje termín nominácií. Tohtoročná súťaž Je na Valentína.

Populárne hlasovanie za to, ktorá obec vyhrá, získa 250 000 dolárov na modernizáciu štadióna a v NHL sa koná aj predsezónny zápas. Dantas sa stal víťazom roku 2010, J.L. Greidmeier zrenovoval štadión, ktorý pomohol pripraviť trhovú ulicu pre Allen Cup 2014, a na snehu zdolal Buffalo Ottawa 2: 1.

READ  Všeobecné otvorené výsledky svetového turizmu ATP

Načítava …

Načítava …Načítava …Načítava …Načítava …Načítava …

Nezamieňajte Hockeyville s rodným hokejom Rogersa, v ktorom Ron McLean a Tara Sloan organizujú cez víkend miestne udalosti a pravidelné zápasy NHL vo viacerých komunitách po celej Kanade, aby si ich mohli v nedeľu pozrieť. Zastávky mali na Hamiltonovom móle 8 v apríli 2017, v Burlingtone v októbri 2018 a v Ancasteri tento víkend pred rokom. Epidémia zničila posledné tri zastávky v minulej sezóne a všetky plány na tento rok.

Poznámky

Korčuliarskeho klubu Hamilton John Kim, Kanadský nový šampión z minulej sezóny skončil v juniorskej divízii mužov vo virtuálnej súťaži Skate Canada Challenge na 14. mieste, ale tohtoročné národné šampionáty boli zrušené. Crimsby domorodec Kevin Pixa Po pôsobivej 13-ročnej kariére v modrých čiarach vo Vancouveri a Anaheime a pôsobivom, ostrom úvode počas play-off vysielania Sportsnetu na jeseň minulého roka to vyzerá, že má veľmi jasnú vysielaciu budúcnosť, pričom si vybral miesto, ktoré nechal. Žiadne prekvapenie Toto je národný tréner a rodák z Hamiltonu Al Moro Kto dal Kathleen Headl A Marnie McBean Jedna z dvoch najpamätnejších ženských skupín v histórii veslovania. V rokoch 1992 a ’96 získali proti sebe olympijské zlato. Minulý pondelok zomrel Head na rakovinu J. வரடி Tento týždeň bol povýšený na trénera arizonského kojota z Toskánskych rotarov. Bol hlavným trénerom Kingstonu Frontonox, ktorý vo finále Východnej konferencie OHL 2018 prehral päť zápasov. John Cruden Hamilton Bulldogs Účty proti havranom možno určiť na základe troch alebo menej bodov, čo poskytuje zaujímavú štúdiu kopu. Baltimore Justin Tucker, 31, vytvoril tím NFL po celé desaťročia a vo svojej kariére bol úspešný v 15 sezónnych pokusoch o bránku v sezóne v 13 zápasoch. Byvol Tyler Boss, Nesmie chýbať od 23., 9. týždňa, jeho 54-yardový hráč je najdlhšou hráčskou bránkou v play-off v minulotýždňovej trojbodovej výhre Na konci decembra vydala Kanadská juniorská hokejová liga zoznam 136 absolventov hrajúcich v Európe. Patrí sem Hamilton Andrew O’Brien Predtým Stejernen v Nórsku a predtým KHL Dynamo Riga a tituly Burlington Cookers Josh Juris (Lausanne, Švajčiarsko), Brett Fleming (Hlavné mestá Viedne) a Slater Docjet (Román Jamki na Slovensku).

READ  Skóre Kanada - Nemecko: Kanaďania porazili svetových juniorov o 16 gólov proti 20

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close