šport

Prebieha Flowbank Challenger Biel / Bienne

BIEL / BIENNE / STARNBERG, 22. marca 2022

Tento týždeň je vo Švajčiarsku opäť druhý ročník ATP Challenger Tour Flowbank Challenger Biel / Bienne. Súťaž o 45 730 eur v hale na tvrdom ihrisku sa koná v Nationals Leistungszentrum Swiss Tennis v Jan Group Arena v Biel / Bienne, meste s približne 60 000 obyvateľmi v provincii Bern. Biel / Bienne sa nachádza na jazykovej hranici medzi francúzsky hovoriacimi a nemecky hovoriacimi regiónmi Švajčiarska a je dvojjazyčný.

Novak padá

V pondelok sa začalo prvé kolo hlavného ťahu Antoine Escopier Svetová 140 a vyradení vicemajstri z Rakúska Dennis Novák 6-4, 6-2. 30-ročný Francúz trafil päť es, zachránil si jediný brejkbal, ktorému čelil, a o hodinu a šesť minút neskôr premenil tri z ôsmich vlastných šancí na brejknutie.

Escoffier najbližšie vyhrá zápas proti Lucky Loser zo Španielska Adrian Menendus-Masiras A rímsky bojovník Marius Gopil.

Medený Juke Porazený z Poľska Choďte do Soydy Japonsko čaká 5. miesto 6-3, 6-2 Pavel Godov Z Ruska alebo Británie Ryan Beniston V druhom kole.

V hornej polovici žrebovania Filip Horanský 19-ročný hráč bol neporazený počas víťazstva 6-3, 6-3 v miestnom vstupnom teste na divokú kartu. Jerome Kim. Svetová 199-ka zo Slovenska bude najbližšie čeliť víťazovi celošvajčiarskeho súboja medzi nasadenou sedmičkou a minuloročným vicemajstrom. Mark-Andrea Hussler A 16-ročný hráč na divokú kartu Kilian Feldbausch. Hussler prehral finále 2021 Liam Brady Veľká Británia získava svoju prvú korunu Challenger.

Svetové číslo. 134 Pierre-Hughes Herbert Francúzsko, najlepšie nasadené hráčky turnaja, začne v utorok dražiť svoj titul Borna Kojo Chorvátska. 3 Seed a miestny hrdina Dominic Striker Svoje netrpezlivo očakávané domáce ťaženie odštartuje proti Japoncom Yuichi Sukita V stredu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close