Zábava

Prečo dnes v televízii nie je podvozok? Až bude nasledovať kvíz ITV

Zaujíma vás, prečo Chase ITV dnes nie je v televízii? Milovaná kvízová šou, ktorú moderuje Dr. Huss Bradley Walsh, je od roku 2009 od 17:00 týždennou oporou.

V poslednej dobe podvozok od ITV trochu chýba, ale ak sa obávate, znamená to, že je zrušený, a nie je dôvod byť.

Chýbajúci podvozok je dôvodom vysoko očakávaného živého vysielania ITV Euro 2020. Medzi ďalšie predstavenia, ktoré boli upravené tak, aby uvoľnili cestu futbalu, patria EastEnders, Cory a Emmerdale, o ktoré je počas celého turnaja záujem.

Chcete vedieť, kedy uvidíte The Beast, Shawn ‘The Dark Destroyer’ Wallace, Anne ‘The Governess’ Heckerty, Paul ‘The Sinnerman’ Sinha, Jenny ‘The Vixen’ Ryan a Dark ‘The Men’ Ennis. Obrazovka? Čítajte ďalej a dozviete sa.

Prečo dnes v televízii nie je podvozok?

ITV umožňuje dnešnej epizóde Chase – a mnohým ďalším – vysielať Euro 2020 v televízii od jej harmonogramu z minulého týždňa alebo začiatku júla.

The Chase sa zvyčajne vysiela v pracovných dňoch o 17:00 a fanúšikovia dnes na svojich obrazovkách neuvidia Bradleyho Walsha, pretože ITV bude hrať zápas Slovensko proti Španielsku v skupinovej fáze.

Šou sa zvyčajne začína o 17:00, keď sa začne, ale na to, aby si The Chase znovu získala svoje obvyklé miesto, nemusíte dlho čakať.

Kedy je The Chase Next v televízii?

Nebojte sa – Chase sa vráti zajtra (štvrtok 24. júna) o 17:00 na ITV, aj keď ide o opakujúcu sa epizódu.

Chase sa vysiela zajtra na ITV o 17:00. Ak hľadáte viac na pozeranie, pozrite si nášho televízneho sprievodcu.

READ  Polícia zadržala Pavla Ruska v kauze záložného práva

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close