Technológie

Predobjednajte si na PS5 a odomknite si toto športové oblečenie

Vráti sa Developer Housemark vidí, že ide do svojich arkádových koreňov a hra je zatiaľ tak dobre navrhnutá. Táto strieľačka z pohľadu tretej osoby kombinuje rýchlu a pohotovú streleckú hru s rôznymi prvkami Rogue-Light a očakávame zábavného, ​​opakovane použiteľného dovážania. Stále je to najväčšia hra spoločnosti Housemark a my sa nemôžeme dočkať, až si ju zahráme sami.

Našťastie to nie je ďaleko. Za dva mesiace budeme môcť všetci zažiť desivý časový cyklus, v ktorom sa hlavná hrdinka Celine udomácni v hre PlayStation 5. Ak sa už naozaj neviete dočkať a chcete vložiť nejaké peniaze, predbežné objednávky sú teraz otvorené. Možno budú chvíľu otvorené, ale mysleli sme si, že by vás zaujímal bonus za predobjednávku.

Či už si predobjednáte fyzicky alebo digitálne prostredníctvom obchodu PS Store, pre Celine zabezpečíte niekoľko športových puzdier. Na vyššie uvedenom obrázku uvidíte prototypový oblek ASTRA Model 9 a taktický oblek ASTRA Model 14. V súčasnosti nie je jasné, či tieto šaty majú nejaké športové výhody, alebo či sú krásne. Keďže sa jedná o Housemark a jedná sa o bláznivú arkádovú akčnú hru, nečudovali by sme sa, keby prišli s akýmsi perkom, ale budeme si musieť počkať a uvidíme.

Nezabudnite, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridruženými odkazmi, čo znamená, že ak na ne kliknete, môžeme získať malé percento z predaja. Prečítajte si naše Zverejnenie FTC Pre viac informácií.

Ste nadšení z návratu na PS5? Potrasiete týmito prípadmi predobjednávky? Sekcia komentárov nižšie exploduje.

READ  Máme v rukách Apple iPhone 12 Pro! Naživo to vyzerá ešte lepšie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close