Predpoveď Malta vs Slovensko, náhľad, skupinové správy a ďalšie

Malta a Slovensko v nedeľu bojujú o tri body v kvalifikácii MS 2022.

Domáci vstúpili do zápasu výhrou 7:1 na domácej pôde nad Chorvátskom. Stredopoliar Rennes Lovro hral s Braceom v druhom polčase porážky na Major.

Slovensko sa muselo podeliť o korisť pri strhujúcej remíze 2:2 na domácej pôde so Slovinskom. Andrzej Duda a David Strelek odišli z lavičky v druhom polčase, aby pomohli domácim dvakrát zozadu.

Obe strany už vypadli v pretekoch o Katar 2022. Tretie je Slovensko s 11 bodmi, piata Malta s piatimi bodmi.

Vzájomný zápas medzi Maltou a Slovenskom

Ide už o 10. stretnutie oboch strán a Slovensko ešte neprehralo ani jeden zápas s Maltou.

Falcons majú na konte sedem víťazstiev, pričom posledné dva zápasy sa skončili stávkou na korisť.

Ich posledné stretnutie sa odohralo v marci, keď dva druhopolčasové góly pomohli Slovensku dostať sa z dvojgólového manka.

Malta nevyhrala päť zápasov a štyri prehrala. Slovensko v posledných dvoch zápasoch remizovalo 2:2.

Sprievodca formulárom pre Maltu: LDLL

Sprievodca formulárom Slovensko: DDLWL

Správy tímu Malta vs Slovensko

Malta

Bez obáv zo zranení či suspendácie na domácej strane.

Zranenia: Nie.

Pozastavenie: Nie.

Slovensko

Miesto v základnej zostave si môžu udržať skúsené dvojice Marek Hamšík a Milan Screenier.

Malta vs Slovensko Predpovedané XI

Malta predpovedala XI (4-3-3): Henry Bonello (GK); Kurt Shaw, Enrico Pepe, Zach Muscat, Andre Agius; Stephen Pissani, Jake Grech, Joseph Empong; Luke Combin, Luke Montebello, Paul Empang

Slovensko predpovedalo XI (4-3-3): Marek Rodák (GK); Jakub Holúbek, Satubomír Satka, Milan Škriniar, Peter Pekarik; Marek Hamšík, Stanislav Lobotka, Modus Pero; Robert Bosenick, Lucas Horaslin, Robert Mack

Predpoveď Malty vs Slovensko

Slovensko malo slabú bilanciu v kvalifikáciách majstrovstiev sveta a od júna 2017 nevyhralo na svojich turné. Zápas proti Malte však odzrkadľuje dokonalú šancu vrátiť sa do starých koľají.

READ  Váš úvod k prezidentským voľbám na Slovensku

Domáci podali v tomto ťažení nad očakávanie dobrý výkon, no po prehre s Chorvátskom im mala zanechať v ústach kyslú chuť. Niektorí očakávajú, že proti Slovensku dostanú čokoľvek, no motiváciou môže byť ich prvé vystúpenie.

Publikum nemusí byť v najlepšej defenzíve a môže nájsť dostatok príležitostí na umiestnenie v rebríčku módy na Malte. Podporujeme však Slovensko, aby pohodlne zvíťazilo v hre s najvyšším skóre.

Predpoveď: Malta 1-3 Slovensko