Predpovedajte postup Newcastlu United na majstrovstvá sveta v Katare

Newcastle United sa bude snažiť ukončiť šesťzápasovú sériu bez víťazstva, keď po reprezentačnej prestávke odcestuje do Fulhamu. Magpies nezískali tri body od prvého víťazstva 2:0 nad Nottinghamom Forest v St James‘ Park.

Zverenci Eddieho Howea nazbierali v tejto sezóne už päť remíz, pričom prehrali len 98, takže je veľmi ťažké vyhrať.Th Min na Anfielde. Newcastle sa však bude zúfalo snažiť niektoré z týchto remíz čoskoro premeniť na výhry.

Howe sa však bude musieť preniesť cez množstvo zranení kľúčových hráčov a reprezentačná prestávka v tomto smere nič nenarušila. Alexander Isak bol nútene vypadnúť zo zostavy Švédska, zatiaľ čo Bruno Guimaraes tiež nastúpil na hosťovanie do Brazílie po návrate po trojzápasovej prestávke proti Bournemouthu.

čítaj viac: Ťažkosti Martina Dúbravku s Manchestrom United pokračujú, keď hosť z Newcastlu United porazí Slovensko

Alain Saint-Maximin tiež vynechal posledné tri, zatiaľ čo Jonjo Shelvey chýba pre dlhodobé zranenie. S nabitým programom pred majstrovstvami sveta bude Howe chcieť niektorých z týchto hráčov čoskoro získať späť.

Newcastle má odteraz do strednodobej prestávky dobré rozloženie s Fulhamom, Brentfordom, Evertonom, Aston Villou a Southamptonom. Takže s ôsmimi hrami do zápasu v Katare môžete zistiť, ako Newcastle používa náš widget nižšie.