Premier League: Výsledky, 6. kolo

včera 22:10
|

Futbalisti Evertonu zaznamenali prvú prehru v novom ročníku anglickej Premier League v 6. kole, Southampton prehral na svojom ihrisku 0: 2.

Duel Arsenal – Leicester ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Klub z juhu Anglicka rozhodol duel v prvom polčase dvoma gólmi v priebehu ôsmich minút. Che Adams v 27. minúte otvoril skóre James Ward-Prowse, ale jeho strela skončila na brvne.

Slovenský reprezentant Martin Dúbravka sa pre zranenie opäť nepredstavil v bráne Newcastlu, „straky“ remizovali na ihrisku Wolverhamptonu 1: 1, keď oba góly padli v záverečnej desaťminútovke. Raul Jimenez spôsobil v 80. minúte sľubnú akciu stredom poľa, ale nakoniec prekvapil brankára. Raul Jimenez tak dostal vedenie 1 – 0. Vyrovnanie zariadil minútu pred koncom štandardky Jacob Murphy, ktorý hlavičkoval okolo múru až k žrdi.

V nedeľňajšom záverečnom nedeľňajšom dueli zvíťazil Leicester City na Emirates Stadium nad domácim Arsenalom Londýn 1: 0. Jamie Vardy sa v 80. minúte pekne rútil, ale nakoniec ho zastavil Jamie Vardy.