Technológie

Premiéra novej konzoly v Londýne: The Tube je teraz zdobený ikonickými tvarmi PlayStation

Spoločnosť Sony tiež rebrandovala niektoré názvy staníc.

Pri príležitosti dnešného uvedenia systému PlayStation 5 na trh vo Veľkej Británii a Severnom Írsku spoločnosť Sony zdobila londýnsku stanicu metra Oxford Circus. Informoval o tom portál The Verge.

Múry prešli zmenou a štyri ulice metra na uliciach, ktoré označujú vchod do stanice, boli prepracované. Tieto štyri vstupy majú tvar tlačidiel PlayStation, ktoré nájdeme aj na najnovšom radiči DualSense.

Je zaujímavé, že každý z vchodov je len pár krokov od veľkého londýnskeho obchodu spoločnosti Microsoft. Marketingový kúsok spoločnosti Sony potrvá 48 hodín.

Táto marketingová zábava sa rozšírila za hranice Londýna. Mile End sa teraz rebranduje na Miles End s odvolaním sa na Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Názov stanice Lancaster Gate sa zmenil na Ratchet a Clankaster Gate, Seven Sisters na Gran Turismo 7 Sisters a West Ham na Horizon Forbidden West Ham. Tieto štyri názvy staníc sú dočasné, zmena názvu sa však prejaví až 16. decembra.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Zvažujete kúpu PlayStation 5? Týchto 10 hier vás možno presvedčí

Silný marketing napriek uzamknutiu

Nie je to prvýkrát, čo spoločnosť Transport for London (TfL) má podobne rebrandované stanice metra.

V roku 2017 Amazon krátko premenoval Westminster na Webminster, čo poukázalo na spustenie jeho londýnskeho dátového centra. Kanadská vodná stanica sa tiež dočasne premenovala na Buxton Water, čo sa týka londýnskeho maratónu v roku 2015.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Veľký test PlayStation 5: Skvelá konzola novej generácie

Je prekvapujúce, že sme videli také významné marketingové kroky počas uzamknutia štátu vo Veľkej Británii. Väčšina Londýnčanov pracuje z domu alebo sa vyhýba mestu v rámci protizákonných opatrení. Mnoho odkazov na PlayStation je preto neprístupných.

READ  Aktualizácia: Steam potopí mesto po tom, čo vývojár obviní vydavateľa z krádeže hier

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close