Technológie

Prepracované na konzoly na zemetrasenie a PC, ktoré obsahujú krížové hry

Zemetrasenie mimochodom prichádza na konzoly novej generácie, čo znamená, že bude dnes k dispozícii.

Správy o Zemetrasenie Pokiaľ ide o konzoly Xbox Series X / S, Switch a PlayStation, Quake Con uniklo pred oficiálnym oznámením doma Vďaka obchodu PlayStation Store.

Táto verzia hry bola aktualizovaná a aktualizovaná na 4K a s podporou širokého rozlíšenia. Môžete očakávať pokročilé modely, dynamické a farebné osvetlenie, odolnosť voči prezývke a hĺbku ostrosti. Okrem toho bude mať hra pôvodný soundtrack vrátane ústrednej piesne Trenta Resnera.

Hra prichádza v oboch pôvodných rozšíreniach, The Scorge of Armagan a Dissolution of Eternity. Dodáva sa so strojovými hrami, dimenziou minulosti a dvoma, ktoré tím vytvoril vo všetkých nových dimenziách stroja.

V dimenzii mechanickej expanzie vás zavedú do hĺbky lokality, kde nájdete kráter a oceľové náboje s názvom The Machine. Tu budete bojovať proti „času a priestoru“ proti silám zla, aby ste spojili stratené behy, spustili neaktívny stroj a otvorili portál, ktorý skrýva „najväčšiu hrozbu pre všetky známe svety“. Musíte to zničiť, než budete môcť zničiť všetko.

V hre si môžete stiahnuť ďalšie bezplatné módy a výlety ako Quake 64, ktoré si teraz môžete stiahnuť a hrať. Čoskoro budú k dispozícii ďalšie fanúšikovské a oficiálne režimy a úlohy.

Môžete sa prebojovať cez základné kampane a rozšírenia v 4-hráčovom online alebo miestnom partnerstve na rozdelenej obrazovke a súťažiť v retro štýle s podporou 8 hráčov (online) alebo 4 hráčov (miestny rozdelený obraz). V zápasoch. Má vyhradenú serverovú podporu pre online matchmaking a peer-to-peer podporu pre vlastné zápasy.

Ešte lepšie? Vďaka cross-game môžete hrať kampaň a všetky balíčky rozšírení spoločne alebo ísť proti iným v zápasoch pre viacerých hráčov bez ohľadu na platformu.

Vylepšená verzia hry Earthquake je opäť k dispozícii pre počítače PC, PS4, Switch a Xbox Series X / S. Čoskoro bude k dispozícii bezplatná natívna aktualizácia pre systém PS5, ale zatiaľ je poháňaná spätnou kompatibilitou. Hra vám vráti 9,99 dolára.

READ  Dean bol trochu oslepený, keď explodovala nabíjačka telefónu a do očí jej vyletela iskra

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close