Zábava

Prezradil ju aj posledný vzhľad, ktorý vzali s Bradom: 9 vlastností, vďaka ktorým si Jennifer Aniston zamilujete ešte viac!

Veci, ktoré ste o tom netušili a ozvláštnite ich … „Skutočná sila spočíva v našom hlase, povzbudení a prepojení ľudí.“

Hercov často posudzujeme podľa toho, ako ich vidíme na obrazovkách. V skutočnom živote sú však úplne iné a vďaka svojim vlastnostiam by ste si ich obľúbili.

Celosvetovo uznávané herečka Jennifer Aniston pomáha všade, kde je to možné. Vďaka svojej popularite má vo svete významné slovo a snaží sa prostredníctvom neho šíriť dobro.

Okrem pomoci chorým deťom inšpiruje mladé ženy, aby sa nebáli vysloviť svoj názor, podporuje aj neziskové organizácie a robí mnoho ďalších prospešných aktivít …

1. Miluje deti a robí ich život šťastnejším a ľahším

Už viac ako desať rokov navštevuje Jennifer Aniston detskú detskú nemocnicu St. Jude, kde pomáha deťom s rakovinou. Dokonca je v kontakte s rodinami, ktoré tam stretáva. Jennifer nemala požehnane svoje vlastné deti, a možno aj preto sa vydala na cestu charity v tejto oblasti.

Jennifer Aniston

Fotogaléria

Jennifer Aniston

Zdroj: Profimedia

Deti ju milujú a čakajú na ňu nie preto, že je celebrita, ale preto, že má veľkorysú osobnosť. Aniston hovorí: „Vidím, ako tieto malé zázraky zápasia s niečím, čím by si nemalo prejsť žiadne dieťa. “

2. Motivuje ľudí, aby verili v silu svojej osobnosti

V roku 2019 predniesla Jennifer inšpiratívny prejav, ktorý sa dotkol mnohých sŕdc. Priznala, že si nikdy nemyslela, že je to mocný človek. Ako 11-ročnú ju vylúčili z večere, pretože nemala do rozhovoru prispievať ničím zaujímavým. Táto situácia sa jej hrnula do pamäti.

Minulý rok herečka premýšľala o odovzdaní odkazu a inšpirovaní žien po celom svete. Preto vyšla a povedala: „To, čo hovoríme a robíme, nás môže posilniť, ale aj zničiť. Musíme dať každému pocítiť, že na jeho hlasoch záleží. „

Jennifer Aniston

Fotogaléria

Jennifer Aniston

READ  Uhorčík dostal vlastnú pieseň. Je to chyba jedného z „banditov“ - Z obrazovky a za ňou - Koktejl

Zdroj: Profimedia

Jennifer povedala, že každé dieťa si zaslúži miesto pri stole. Dievčatá by mali vedieť, že sú videné, milované a mocné. A „Skutočná sila spočíva v našom hlase, povzbudení a prepojení ľudí.“

3. Podporuje neziskové organizácie

Jennifer robí veľa dobrého. Popri práci s detskou nemocnicou je Jude neuveriteľne filantropický a zlepšuje život ostatným. Je súčasťou kampane Stand Up to Cancer, kde sa spolu s ďalšími osobnosťami zameriava na zvyšovanie povedomia o rakovine.

Jennifer dokonca venovala niekoľko miliónov dolárov niekoľkým charitatívnym organizáciám zameraným na rasovú spravodlivosť. Nebojí sa nahlas hovoriť o brutalite a rasizme.

Jennifer Aniston

Fotogaléria

Jennifer Aniston

Zdroj: Profimedia

USA prežívajú ťažké obdobie a Jennifer nemlčí. Počas izolácie, ktorá zasiahla nás všetkých, a vírus zasiahol mnoho rodín, sa Jennifer, aj na podnet prípadu Georga Floyda, rozhodla k týmto témam niekoľko prispieť.

Čo mnohí nevedia, vďaka Jennifer sa po zemetrasení na Haiti podarilo vyzbierať 56 miliónov eur, pretože to bolo aktívnou súčasťou podpory pomoci pri škodách.

4. Ukazuje, ako byť šťastný, a snaží sa byť stále pozitívny

Niet pochýb o tom, že Jennifer je inšpiráciou pre mnoho žien. V 51 rokoch vyzerá výborne. Hovorí, že šťastie je hlavným kľúčom ku všetkému a je to voľba. Má svoju vlastnú životnú filozofiu a nepatrí medzi tých, ktorí trpia alebo trpia.

“Je to moja cesta, myslím, že to bolo dané do môjho života. Musím však povedať, že moja minulosť ma naučila hovoriť dosť, vytvoril som si takúto pomyselnú stenu, som uzavretejší, ale vďačný za všetko, čo sa kedy stalo ja. “

Jennifer Aniston

Fotogaléria

Jennifer Aniston

Zdroj: Profimedia

Na otázku, čo by povedala mladšia Jennifer, „Počkaj, kým ti nebude 50. Bude to úžasné.“

5. Boje za práva žien

Jennifer Aniston sa snaží spoločnosti vysvetliť, že ak nie ste matkou, neznamená to, že ste menej ženou: “Nemám rád tlak, ktorý na mňa ľudia vyvíjajú, všeobecne na ženy: Zlyhali ste ako žena, pretože nie ste matkou. Nemyslím si, že je to spravodlivé.”

READ  Anni-Frid Lyngstad, speváčka slávnej skupiny ABBA, oslavuje 75 rokov - Hudba - Kultúra

Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré ženy môžu urobiť, je vzájomná podpora. Tvrdí, že potrebujeme viac scenáristov, pretože potrebujeme viac ženských príbehov.

Jennifer Aniston

Fotogaléria

Jennifer Aniston

Zdroj: Profimedia

Svet musí ukázať, že ženy sú si rovné, či už sú matkami alebo nie. Predsudok treba zahodiť. Existuje veľa dôvodov, prečo nemajú deti, a mnohé z nich nie sú v súlade s ich vlastnými rozhodnutiami. Každý, kto si niečím takým prešiel, je obzvlášť citlivý na túto tému a sociálne smerovanie.

6. Ukazuje, že aj ona je len obyčajný človek

Jenn sa snaží ženám vysvetliť: „Som len obyčajné dievča. Za všetkým pozlátkom, ktoré vidíš, je stylista, fotograf, osvetlenie, veterný mlyn, rekvizity a počítač. A musíš si myslieť, že som sa tak zobudil. . “

Jenn chce povedať, že všetci sme takí krásni, ako sme sa narodili. Či už máme kilá navyše alebo asymetrickú tvár. To, čo vidíme v televízii, nie je realita, a preto ho nie je potrebné porovnávať.

Jennifer Aniston

Fotogaléria

Jennifer Aniston

Zdroj: Profimedia

„Každý má právo priberať bez viny a nemalo by sa o ňom toľko diskutovať.“ Dnes je vzhľad v mnohých situáciách vysoko hodnotený a považovaný za smerodajný.

To, ako vyzeráme, sa ani zďaleka nerovná tomu, aký sme ľudia. Ako sa správame, čo robíme a ako sme vo vnútri.

7. Urobila by prvé a posledné pre svojich blízkych

Jennifer nepustí veľa ľudí do svojho úzkeho okruhu ľudí, ktorými sa obklopuje. Ak však máte tú česť a stanete sa priateľom, bude tu vždy pre vás. Má veľké srdce a nikdy neodmieta pomáhať iným.

READ  Drvivá správa. Spevák má štvrté štádium rakoviny, nádor sa nedá operovať

Jenn je typ, ktorý vám zavolá o 3 ráno a príde vám na pomoc. Má veľa priateľov, ktorí sú s ňou počas dobrých aj zlých dní.

Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc

Fotogaléria

Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc

Zdroj: Profimedia

O tom je skutočné priateľstvo. Aby boli oporou aj v ťažkých chvíľach, práve v týchto chvíľach sú vyberaní skutoční priatelia. Má nejaké priateľstvá už viac ako 30 rokov, čo je obdivuhodné.

8. Po skončení vzťahu odpustí a je priateľská

Jennifer verí, že každý vzťah musí mať tento konečný záver. Funguje to nielen pre romantické vzťahy, ale aj pre priateľstvá: „Nakoniec by ste mali mať vždy pocit jasnosti a vedieť, prečo to začalo a prečo to skončilo. Potrebujete to vo svojom živote, aby ste sa dostali do ďalšej fázy. “

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Fotogaléria

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Zdroj: Profimedia

Nie je to tak dávno, čo mala online stretnutie so svojím exmanželom Bradom Pittom. Obaja vyzerajú šťastne a vyrovnane a bez problémov sú schopní navzájom komunikovať.

Povrávalo sa, že sa dajú opäť dať dokopy, a všetci sme verili, že stará láska nehrdzavie, ale táto kapitola už bola pravdepodobne uzavretá.

9. Zostáva pokorná

Aj keď sa Jennifer Aniston stala jednou z najlepšie platených herečiek Hollywoodu, je stále skromná, nerada sa predvádza a jej fanúšikovia sú veľmi milí.

Jennifer Aniston

Fotogaléria

Jennifer Aniston

Zdroj: Profimedia

Nemá pocit, že by tu bolo niečo viac. Niet divu, že naďalej slúži ako vzor pre mnoho mladých dievčat.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close