Priamy prenos a predpoveď Martinko V Minen na rok 2021 Brock Open

Teresa Martinková proti Greetings Minen Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Ôsme semeno Theresa Martinkova z Českej republiky poblahoželá deviatemu nasadenému Belgicku k semifinále 2021 Brock Open v sobotu 17. júla. Získajte možnosti priameho prenosu pre túto súťaž Theresy Martinkovej v. Kréta Minen. A tipy tu.

Chcete sledovať živé vysielanie 2021 Prague Open online?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Theresa Martinková proti Greetings Minen hlavičkuje

Martinková vlani vyhrala jediné predchádzajúce stretnutie v Istanbule a zvíťazila v zápase 32. kola v dvoch setoch.

Prečítajte si aj toto:

Martinkova v Breeze Semis

Theresa Martinkova pokračovala v postupe na Brock Open, do piatkového postupu s ďalšou dominanciou postúpila do semifinále. Martinkovej trvalo 68 minút, kým vo štvrťfinále zdolala Slovenku Victoriu Kuzmovú 6: 2, 6: 2.

Čech, ktorý v zápase dvakrát brejkol, premenil šesť zo 14 brejkbalov. Získal 77 percent prvých servisných bodov a 57 percent príjmových bodov.

Seventh Seed, ktorý je v tomto priemysle momentálne na 78. mieste, dominoval v prvých dvoch kolách, keď v prvom kole zvíťazil nad Britkou Samanthou Murray Sharanovou 6: 1, 6: 4 a potom porazil USA: Muhammada 6-. 16 kôl 3, 6-4.

Dvadsaťšesťročný Čech, ktorý predtým tento rok postúpil do štvrťfinále v Nottinghame a Birminghamu, postúpil do prvého tohtoročného semifinále. Je to krásny rok pre Martinkovú. Vyhral prvý tohtoročný grandslamový zápas, keď sa dostal do druhého kola na French Open a do tretieho kola vo Wimbledone.

Prvýkrát dosiahol 16. kolo v Dubaji a 64. kolo v Miami.

Sanders okolo bleskových búrok

Svetová jednotka Kréta 122, ktorá v semifinále čelí Martinkovej, potrebovala na to, aby v piatok poslala austrálsku búrku Sanders do štvrťfinále iba 66 minút.

Deviaty nasadený hráč porazil svojho súpera šesťkrát zo siedmich brejkov a zachránil si dva z troch brejkových bodov, ktorým čelil, aby vo štvrťfinále zvíťazil nad setom 6-2, 6-1.

READ  Billie Jean King Cup: Neskoré víťazstvo vo štvorhre vedie USA k víťazstvu nad Poľskom

Minnen, ktorý potreboval hodinu a 50 minút na to, aby v prvom kole zvíťazil nad Taliankou Giuliou Gotto-Montegovou 6: 0, 4: 6, 6: 1, tiež čakal ťažký zápas v druhom kole, keď porazil Rusku Anastasiu Casanovovú 6: 3, 7 . -6 (7-3) za hodinu a 45 minút.

Piatkové víťazstvo tento rok zdvihlo Minena na 23 – 14. Jeho najlepší výkon v Lyone nastal, keď postúpil do štvrťfinále, keď porazil Katarcinu Gavu a Arantzu Rus.
Prvé dve kolá resp. Jeho beh sa nakoniec skončil porážkou pre Victoria Golubic.

Martinková V. Elektronická predikcia a tip

Martinková bola počas celého roka dôsledná a podávala niekoľko dobrých výsledkov. Posledné dva mesiace bol obzvlášť dobrý a na týchto turnajoch bol veľmi v kontakte. Očakáva, že zaujímavý prúd udrží pred svojím domácim publikom.

2021 Brock Open sa uskutoční od 6. júla do 11. júla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.